دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان طلاب درمیبد


به مناسبت گرامی داشت سی و هشتمین سالگرد شهادت آیت‌الله شهید مرتضی مطهری و روز معلم، معاون فرماندارمیبد به همراه مسئول دفتر امام‌جمعه و مسئولین اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان با حضور در منزل شهدا و جانبازان روحانی از صبر و استقامت این خانواده‌ها تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، شهید طلبه حسین کارگر و محمد فاضلی و جانباز طلبه عباس زمانیان در سال‌های 61،64 و 67، و در مناطق سرپل ذهاب، عملیات والفجر 8 و منطقه سلیمانیه به درجه والای شهادت و جانبازی نائل آمدند.

معاون فرماندارمیبد در این دیدارها گفت: روحانیت نقش مهمی در هدایت جامعه به سمت اسلام و انقلاب داشتند.

سید محسن فلاح افزود:8 سال دفاع مقدس، طلاب و روحانیون علاوه بر بسیج مردم به سمت دفاع از کشور، خود شخصاً در جبهه‌ها حضور می‌یافتند و در جنگ‌های سخت با دشمن می‌جنگیدند.

فلاح گفت: ما امروز در جامعه فرهنگ ایثار و شهادت را مرهون، جامعه روحانیت و حوزه‌های علمیه هستیم که روحیه انقلابی و شجاعت و ازجان‌گذشتگی را در نسل نوجوان و جوان ما تقویت می‌کنند.

معاون فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: تا وقتی‌که حوزه‌های از وجود روحانیان و طلاب دینی و اسلامی و پایبند به ارزش‌های الهی برخوردار باشد انقلاب اسلامی و جامعه ما هرگز در برابر دشمنان و بدخواهان نظام سر تعظیم فرود نخواهند آورد.

شهرستان میبد در 8 سال دفاع مقدس 14 طلبه شهید را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است.


آدرس کوتاه :