با حضور استاندار یزد؛

دو طرح عمرانی در شهر ندوشن به بهره‌برداری رسید


با حضور استاندار یزد دو طرح عمرانی در شهر ندوشن از توابع شهرستان میبد بااعتباری معادل 2 میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، بعدازظهر روز چهارشنبه 17 بهمن‌ماه با حضور "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "عباس حیدری" مشاور و مدیرکل حوزه استاندار،"حسین فلاح" فرماندار، "حجت‌الاسلام محمدجوادی" امام‌جمعه و جمعی از مسئولان استان و شهرستان دو طرح عمرانی در شهر ندوشن از توابع شهرستان در حوزه زیرساخت عمرانی بااعتباری معادل 2 میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شد.

پروژه پل جاده ندوشن_صدرآباد با طول 5 و عرض 13 متر باهدف پیشگیری از وارد آمدن خسارت ناشی از سیل به تأسیسات جاده‌ای و بااعتبار 1 میلیارد ریال، ساختمان جدید بخشداری ندوشن در زیربنای 400 مترمربع و اعتبار یک هزار و 500 میلیون ریال، از پروژه‌هایی بود که استاندار یزد در سفر یک‌روزه به شهرستان میبد در بخش ندوشن، آن‌ها را افتتاح کرد.

همچنین طرح شبکه جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب ندوشن با طول شبکه جمع‌آوری 31 کیلومتر و تصفیه‌خانه‌ای با ظرفیت 278 مترمکعب در شبانه‌روز و بااعتباری بالغ‌بر 120 میلیارد ریال نیز کلنگ زنی شد.

جلسه در خصوص بررسی مسائل و مشکلات شهر ندوشن، افتتاح و بازدید از نمایشگاه عکس با عنوان روزها در قاب تصویر از دیگر برنامه‌های استاندار یزد در شهر ندوشن از توابع شهرستان میبد بود.


آدرس کوتاه :