فرماندارمیبد:

دولت تدبیر و امید گام‌های مؤثری را با اجرای طرح تحول سلامت برداشته است


به مناسبت ولادت باسعادت حضرت نبی اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی با حضور فرماندارمیبد و پروفسور کریم زاده متخصص زنان و زایمان و جمعی از بانوان و پزشکان متخصص و ماماهای فعال درزمینهٔ ترویج زایمان طبیعی در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد برگزار شد.

فرماندارمیبد در این مراسم با قدردانی از همه پزشکان متخصص و ماماهای فعال درزمینهٔ ترویج زایمان طبیعی گفت: اگر به عقبه شهرستان میبد نگاه کنیم می‌بینیم که با تلاش بزرگان، جوانان میبد در حوزه علوم مختلف ازجمله پزشکی کارنامه درخشانی دارند.

حسین فلاح، پروفسور کریم زاده متخصص زنان و زایمان را یکی از سرمایه‌های بی‌نظیر در شهرستان میبد، استان و کشور برشمرد و افزود: ایشان در روزهای جمعه باوجود دغدغه‌های زیاد به درمان و معالجه بیماران در منزل خود می‌پردازند که این نشانه فرهنگ غنی انسان‌دوستی وی را نشان می‌دهد.

فلاح بر حفظ این سنت انسان دوستانه بر پزشکان جوان و متخصص تأکید کرد و گفت: امروز جامعه ما به انسان‌های متخصص دارای تعهد دینی و اخلاقی نیاز دارد.

وی با اشاره به طرح تحول سلامت دولت تدبیر و امید در رفع مسائل بهداشتی و درمانی مردم گفت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید هم گام‌های مؤثری را با اجرای طرح تحول سلامت برداشته است و امروز شاهد چند برابری مراجعه بیماران به بیمارستان‌ها هستیم.

فرماندارمیبد نیروی انسانی کارآمد در حوزه پزشکی و بهداشت و درمان را در اعتلای سلامت جامعه مهم دانست و گفت: اگر نیروی انسانی کارآمد و کارکنان علاقه‌مند در حوزه بهداشت و درمان در جامعه تربیت کنیم با کمترین امکانات پزشکی و بهداشت و درمان هم می‌توانند نقش مهمی را در سلامت جامعه ایفا کنند.

فلاح تأکید کرد: باید بسترهای تربیت نیروهای متخصص و جوان را مانند گذشته در شهر و جامعه خود فراهم کنیم تا در آینده هم شاهد خدمات بزرگان علمی خود باشیم.

در پایان این مراسم از تعدادی از پزشکان متخصص و ماماهای فعال درزمینهٔ ترویج زایمان طبیعی با اهداء لوح تجلیل شد.


آدرس کوتاه :