دوری از مسیل‌ها و جاده‌های مناطق کوهپایه‌ای/نجات خودروهای گرفتارشده


با توجه به ادامه بارش باران و سیلابی شدن، مردم از مسیل‌ها و جاده‌های مناطق کوهپایه‌ای و آب‌نماهای نقاط کوهستانی دوری کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، با توجه به‌پیش بینی‌های انجام‌شده اداره کل هواشناسی در ساعت‌های آینده بارندگی پراکنده در بعضی از ساعات در شهرستان میبد تا روز 2 شنبه 25 فروردین‌ماه ادامه می‌یابد و در مواقعی شدت خواهد داشت، که در این صورت رواناب در تمام مناطق کوهستانی و کوهپایه‌ای و بخصوص جاده‌های روستاهای درین، هودر، مرور، سورک، هفتهر، صدرآباد و همچنین شهر ندوشن رخ می‌دهد.

به همین دلیل در تمام مناطق روستایی و کوهستانی شاهد روان آب‌ها و مسیل خواهیم بود که در همین رابطه لازم است مردم از قرار گرفتن در مسیر روان آب‌ها و جاده‌های مناطق کوهستانی و مناطق کوهپایه‌ای با رعایت نکات ایمنی کامل تردد نمایند و خودروهای خود را از مکان‌هایی که احتمال وقوع سیلاب دارد پارک نکنند.

گفتنی است؛ بعدازظهر امروز نیز خودروهایی که در مسیر جاده‌های روستاهای درین، مرور و مابقی روستاهای اطراف در آب‌نماها و مسیل‌ها گرفتارشده بودند با همکاری نیروهای راهداری، هلال‌احمر، نیروی انتظامی، پلیس‌راه، بخشداری بفروئیه و دهیاران روستاها نجات یافتند.
آدرس کوتاه :