بخشدار مرکزی میبد:

دهیاران شیرینی و حلاوت این ایام را به مردم روستاها بچشانند


جلسه همفکری بخشدار مرکزی با اعضای شورای اسلامی سه روستای بخش مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، همزمان با ایام‌الله دهه فجر، محمد شیبانی با حضور در دهیاری روستای حجت‌آباد با اعضا شورای این روستا و روستاهای جهان‌آباد و محمدآباد و برخی از معتمدین محلی جلسهٔ مشترکی را برگزار نمود.

بخشدار مرکزی میبد در این جلسه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام راحل گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، مناطق روستایی ازجمله مناطقی بود که موردتوجه قرار گرفت.

شیبانی بابیان اینکه رژیم طاغوت، به علت بی‌توجهی به مناطق محروم، موجب مهاجرت گسترده روستائیان به حاشیه شهرها شده بود افزود: این امر باعث لگدمال شدن عزت مردم شده بود.

بخشدار مرکزی میبد خاطرنشان کرد: اما بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، با فراهم شدن زیرساخت‌های اصلی آب و برق و گاز و تلفن و راه، فعالیت و پویایی به مناطق روستایی بازگشت و کشاورزان و روستائیان عزت مندانه به فعالیت‌های اقتصادی پرداختند.

شیبانی تا تأکید بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن‌های دهه فجر در مناطق روستایی گفت: شوراها و دهیاران باید با برگزاری جشن‌های باشکوه انقلاب شیرینی و حلاوت این ایام را به مردم و ساکنین روستاها بچشانند.

در پایان این جلسه حاضرین به بیان مشکلات خود و تبادل‌نظر و همفکری در خصوص مسائل عمرانی روستاها ازجمله آسفالت و بهسازی معابر، زیباسازی روستا، المان ورودی روستای حجت‌آباد و... پرداختند.


آدرس کوتاه :