بخشدار مرکزی میبد تأکید کرد:


به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، نشست توجیهی دهیاران بخش مرکزی با موضوع انتخابات به ریاست «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی و ریس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان میبد برگزار شد. بخشدار مرکزی میبد در این نشست گفت: بهترین راهکار انتخاب نماینده اصلح و توانمند، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و دهیاران، زمینه حضور بیشتر و پرشور مردم را در این کار مهم فراهم کنند. محمدجواد احمدی تصریح کرد: قانونمندی و اجرای صحیح قوانین زمینه را برای افزایش مشارکت و جلب اعتماد عمومی فراهم می‌کند و در راستای تحقق این هدف، ایجاد و شرایط مساوی برای نامزدها و پیشگیری از تخلفات احتمالی در دستور کار قرارداد. احمدی افزود: با عنایت به استقلال هیئت بازرسی امکان مکاتبات مستقل و دریافت و ارسال اخبار و اطلاعات برای هیئت بازرسی شهرستان فراهم‌شده است. ریس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان میبد در پایان از دهیاران بخش مرکزی خواست با رعایت اصل بی‌طرفی، از به‌کارگیری امکانات و فرصت‌های دولتی بر له یا علیه کاندیداها خودداری کنند. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور، دوم اسفند ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، نشست توجیهی دهیاران بخش مرکزی با موضوع انتخابات به ریاست «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی و ریس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان میبد برگزار شد.

بخشدار مرکزی میبد در این نشست گفت: بهترین راهکار انتخاب نماینده اصلح و توانمند، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و دهیاران، زمینه حضور بیشتر و پرشور مردم را در این کار مهم فراهم کنند.

محمدجواد احمدی تصریح کرد: قانونمندی و اجرای صحیح قوانین زمینه را برای افزایش مشارکت و جلب اعتماد عمومی فراهم می‌کند و در راستای تحقق این هدف، ایجاد و شرایط مساوی برای نامزدها و پیشگیری از تخلفات احتمالی در دستور کار قرارداد.

احمدی افزود: با عنایت به استقلال هیئت بازرسی امکان مکاتبات مستقل و دریافت و ارسال اخبار و اطلاعات برای هیئت بازرسی شهرستان فراهم‌شده است.

ریس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان میبد در پایان از دهیاران بخش مرکزی خواست با رعایت اصل بی‌طرفی، از به‌کارگیری امکانات و فرصت‌های دولتی بر له یا علیه کاندیداها خودداری کنند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور، دوم اسفند ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.


آدرس کوتاه :