در راستای تعامل و همفکری دهیاری‌های استان هرمزگان و یزد

دهیاران استان هرمزگان از پروژه‌های عمرانی روستاهای بخش مرکزی بازدید نمودند


تعدادی از دهیاران استان هرمزگان از پروژه‌های عمرانی روستاهای بخش مرکزی و شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان میبد بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، ۱۰ نفر از دهیاران روستاهای استان هرمزگان با همراهی بخشدار مرکزی میبد، مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌ها از پروژه‌های عمرانی روستاهای بخش مرکزی و شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان میبد بازدید به عمل آوردند.

بخشدار مرکزی میبد گفت: بااینکه توجه به تجربیات بسیار خوب شهرستان میبد در زمینه‌های اقتصادی درآمدزا برای دهیاری‌ها و عملکرد مناسب شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان در جهت توسعه امور و تجمیع ماشین‌آلات و خدمات روستایی و در راستای تبادل تجربیات و تعامل هرچه بهتر دهیاری‌ها و شرکت تعاونی دهیاری‌های استان هرمزگان و استان یزد، تعدادی از دهیاران و مسئولین شرکت تعاونی دهیاری‌های استان هرمزگان از برخی پروژه‌های عمرانی در سطح روستاهای بخش مرکزی و پروژه‌های درآمدزایی شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان بازدید نمودند.

قاسمی با اشاره به نقش بسیار مثبت شرکت تعاونی دهیاری‌ها در توانمندی دهیاری‌ها، اولویت اصلی لازم جهت رونق بخشیدن به تعاونی را تعامل و هماهنگی و همدلی دهیاران، مدیریت شرکت تعاونی و شوراهای اسلامی روستاها برشمرد و از حمایت و پشتیبانی مسئولین ارشد شهرستان و استان در این جهت تقدیر و تشکر نمود.

پروژه زیرسازی و سنگ جدول خیابان ورودی روستای جهان‌آباد، بهسازی ورودی روستای مزرعه کلانتر، پارک و فضای سبز روستای حجت‌آباد و کارگاه فرآوری شن و ماسه و تولید سنگ جدول و فونداسیون شرکت تعاونی دهیاری‌ها ازجمله پروژه‌های مورد بازدید بود که در پایان جلسه‌ای نسبت به تشریح نحوه عملکرد و فعالیت توضیحاتی توسط بخشدار مرکزی و مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌ها ارائه گردید.


آدرس کوتاه :