فرماندارمیبد:

دهه فجر نقطه آغاز انقلاب در جهان بود


فرماندارمیبد در نشست هماهنگی مراسم‌های دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان گفت: در انقلاب اسلامی حقیقتاً، انفجار نور بود و ملت ایران توانست باوجود همه مشکلات و توطئه‌های دشمنان مسیر رو به رشدی را در منطقه و جهان طی کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، نشست هماهنگی مراسم‌های دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان با حضور «حسین فلاح» فرماندارمیبد، «محمد اعرافی» امام‌جمعه موقت و جمعی از مسئولین در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

فرماندارمیبد در این نشست گفت: در آستانه چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان به دنبال ناامید کردن مردم هستند.

حسین فلاح افزود: در این ایام باید دستگاه‌ها با همه توان و با برنامه‌های ویژه، دستاوردهای انقلاب اسلامی را به مردم تبیین کنند و در این شرایط حساس امید مردم را نسبت به آینده روشن انقلاب بیشتر کنند.

فلاح گفت: انقلاب اسلامی حقیقتاً، انفجار نور بود و ملت ایران توانست باوجود همه مشکلات و توطئه‌های دشمنان مسیر رو به رشدی را در منطقه و جهان طی کند.

رئیس هیئت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان در این جلسه با اشاره به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم گفت: انتخابات اوج مردم‌سالاری دینی است که امام و انقلاب اسلامی به ملت بزرگ ایران به ارمغان آورده است.

فلاح بابیان اینکه دهه فجر نقطه آغاز انقلاب اسلامی در جهان بود افزود: رأی تک‌تک ما در سرنوشت کشورمان و جامعه اسلامی مؤثر است بنابراین باید همه در انتخابات شرکت کنند و با بصیرت و آگاهی، فردی را به مجلس بفرستند که به قانون آشنا و به‌نظام وفادار باشد.

در این نشست به برپایی مراسم استقبال نمادین ورود حضرت امام (ره)، دایر کردن نمایشگاه روزشمار انقلاب اسلامی همراه با افتتاح سینما انقلاب، هر شب یک مسجد، یک محله، گرامیداشت حضرت امام البنین (س) و برگزاری یادواره تنها بانوی شهید میبد درمصلی، بزرگداشت سردار شهید سلیمانی در ۲۱ بهمن و...به‌عنوان برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی درمیبد اشاره کرد.

برنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن و برپایی ایستگاه‌های فرهنگی در مسیر راهپیمایی و یک برنامه جدید برای یادبود ۲ شهید انقلاب و نیز بزرگداشت یک آزاده سیاسی و یک جانباز انقلاب دراین نشست نیز مطرح شد.


آدرس کوتاه :