دعوت فرماندارمیبد از مردم برای حضور در راهپیمایی


فرماندارمیبد در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم شهیدپرور و همیشه درصحنه شهرستان میبد دعوت کرد؛ در راهپیمایی فردا جمعه بیست و هفتم دی‌ماه بعد از نماز جمعه شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن بیانیه «حسین فلاح» فرماندارمیبد بدین شرح است:

بسمه الله الرحمن الرحیم

"واعدوالهم ما استطعتم من قوه "

مردم بصیر و همیشه درصحنه میبد، همان‌طور که مستحضرید؛ به دنبال تنش‌زایی امریکا در منطقه در به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده محبوب جبهه مقاومت ویارانش و حضور میلیونی ملت بزرگ ایران در تشیع این سردار اسلام در عراق و استان‌های کشور، دشمنان بر شهادتش بسنده نکرده و برای ناچیز شمردن این عزت و سرافرازی، جریان‌های خبیثانه ای را در منطقه دنبال کردند.

طبیعتاً در این برهه حساس که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باهدف قرار دادن پایگاه آمریکایی‌ها در عین الا سد سیلی محکمی را بر آن جنایتکاران جنایت‌پیشه زد؛ و ترامپ بی‌خرد را که برای هدف قرار دادن 52 نقطه کشور تهدید کرده بود را رسوا کرد.

سقوط هواپیمای اوکراینی که نقشه از پیش طراحی‌شده آمریکایی اسرائیلی بود؛ با به شهادت رسیدن تعدادی از هم‌وطنانمان و تعدادی از غیر ایرانی‌ها کام ملت بزرگ ایران را تلخ کرد و رسانه‌های غربی فضا را علیه سپاه و کشور پیش بردند.

در این راستا و برای دفاع از آرمان‌های نظام و انقلاب و ولایت‌فقیه و حفظ عزت و اقتدار سپاه مقتدرمان و آرمان‌های سردار دل‌ها و تکریم خانواده‌های جان‌باختگان سانحه هوایی از همه اقشار مختلف مردم شهیدپرور و همیشه درصحنه شهرستان میبد دعوت می‌کنم تا با حضور باشکوه در نماز جمعه فردا و همچنین در راهپیمایی بعد از نماز جمعه شرکت و با شعارهای کوبنده، جنایت‌های رئیس‌جمهور بی‌خرد آمریکا را محکوم کنند و یک‌بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از ولی‌فقیه و مقام معظم رهبری اعلام و با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کنند.
آدرس کوتاه :