رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد:

دشمنان به یک‌بند انگشت اشاره ملت ایران بند هستند


رئیس هیئت اجرای انتخابات شهرستان میبد در آخرین جلسه هماهنگی هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان، بر برگزاری انتخابات تمام‌عیار و دشمن‌شکن تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد گفت: دنیا منتظر حماسه‌آفرینی ملت ایران در انتخابات هستند.

حسین فلاح افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی، آوازه ملت ایران در جهان طنین‌انداز است و با حضور حداکثری در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، این آوازه بیشتر هم خواهد شد.

فلاح تصریح کرد: ملت ایران در تعیین سرنوشت خود از هیچ قدرتی اجازه نمی‌گیرد و با دستان خود، از عزت و استقلال کشور دفاع خواهد کرد.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات میبد گفت: دوستان و بدخواهان نظام و ملت ایران، جمعه آینده 29 اردیبهشت را به خاطر بسپارند که یک‌بار دیگر انگشتان اشاره ایرانیان رنگین خواهد شد.

فرماندارمیبد افزود: دشمنان ایران اسلامی جمعه آینده، تنها با یک‌بند انگشت اشاره ملت ایران عقب خواهند رفت چه برسد به موشک‌های دوربرد که به دست توانمند جوانان غیور این کشور ساخته‌وپرداخته شدند.

وی در ادامه بر رفع همه رفع همه موانع و کمبودها و استقرار امکانات زیرساختی انتخابات در شعب اخذ رأی از سوی هیئت اجرایی و نظارت تأکید کرد و گفت: اعضای هیئت اجرایی و نظارت و نمایندگان فرماندار باید رأس ساعت 5 صبح به مدت یک ساعت تا 6 بامداد باید در فرمانداری حاضر و نسبت به دریافت صندوق‌های رأی و استقرار آن‌ها در شعب اخذ رأی اقدام کنند.


آدرس کوتاه :