دستوراتی که فرماندار در قطار میبد- رخش از وزیر راه گرفت


فرماندارمیبد در حین بهره‌برداری از خط دوم راه‌آهن میبد-رخش که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام گرفت؛ 4 دستور خوب را از وزیر راه گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، هم‌زمان با سفر "حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی" رئیس‌جمهور به استان یزد با حضور «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی خط دوم راه‌آهن میبد_رخش با 4 ایستگاه و به طول 105 کیلومتر و با 600 میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی به بهره‌برداری رسید.

حسین فلاح که بعد از افتتاح پروژه ایستگاه راه‌آهن میبد -رخش، وزیر راه را تا ایستگاه یزد با قطار همراهی کرد؛ توانست چهار دستور ارزشمند را بگیرد.

فرماندارمیبد گفت: تأمین هزار تن قیر یارانه‌ای روستایی، دو بانده کردن کمربند شرقی، تعریض جاده نیوک –فولاد و رفع مشکل زمین مسکن ایثار کاران و جوانان ندوشن، دستوراتی بود که اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این فرصت نسبت به شهرستان میبد دادند.

وی گفت: حضور وزیر راه و شهرسازی در شهرستان میبد آثار و برکات خوبی داشت و امیدواریم با اجرای این پروژه‌ها با که تأکید امام‌جمعه شهرستان و پی گیری نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی هم بود؛ منشأ خیروبرکت روزافزون باشد.


آدرس کوتاه :