فرماندارمیبد درمراسم تکریم و معارفه معاونین فرماندار و بخشدار مرکزی:

در نظام اداری، اصل مدارا به مردم را مبنا قرار دهیم


فرماندارمیبد عنوان کرد: در نظام اداری، اصل مدارا به مردم را مبنا قرار بدهیم زیرا مردم ولی‌نعمت ما هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در جلسه شورای اداری شهرستان میبد که با مراسم تکریم و معارفه معاونین فرماندار و بخشدار مرکزی همراه بود، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین از معاونین قبلی و همچنین بخشدار مرکزی تشکر نمود و گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون شهدا فرصتی فراهم‌شده که ما بتوانیم با توفیق و یاری خداوند در این مسیر خدمتی به مردم بکنیم و هدف نهایی نیز باید همین باشد.

حسین فلاح با توجه به دو معاونه شدن فرمانداری‌ها افزود: این اقدام بسیار خوب است تا امور را بهتر و مطلوب انجام بشود.

فلاح در اشاره به رابطه خوب مردم شهرهای استان، رستاق و میبد اظهار کرد: میبدی‌ها خاطره خوبی از مردم رستاق دارند با توجه به سمت آقای داودی شمسی که نیروی کارآمد، متعهد، دلسوز و رابطه بسیار خوبی که با وزارت خانه داشت واقعاً باعث منشأ خیروبرکت و توسعه برای شهرستان بودند و میبدی‌ها هنوز ایشان را میبدی فرض می‌کنند.

فرماندارمیبد ضمن تشکر از آقای ابوالحسنی که این سمت را پذیرفتند افزود: ایشان اهل رستاق هستند و قبلاٌ هم معاون اشکذر بودند و با توجه به روحیه پرجوش، کارآمد و باانگیزه‌ای که دارند امید است با کمک هم و در کنار هم بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

حسین فلاح در ادامه افزود: باید با کمک و همکاری هم در جهت عمران و آبادانی شهر تلاش کنیم وسعی نمائی‌ام در نظام اداری، اصل مدارا به مردم را اصل قرار بدهیم زیرا مردم ولی‌نعمت ما هستند.

فلاح در پایان با توجه به توفیق خدمت به خلق، موفقیت معاونین جدید و همچنین بخشدار مرکزی در امور محوله را از خداوند منان خواستار شد.
آدرس کوتاه :