معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد:

در سیزده آبان باید روحیه وحدت و همدلی نمایان شود


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد گفت: در سیزده آبان باید روحیه وحدت و همدلی نمایان شود و شهر با آذین‌بندی عطر و بوی آن روزهای تاریخی کشور را به خود بگیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم سیزده آبان در شهرستان بابیان اینکه در این روز سه رویداد مهم یعنی تبعید امام رحمه‌الله علیه به ترکیه، شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی قرارگرفته است، گفت: همه دستگاه‌ها باید برای برگزاری باشکوه این مراسم اهتمام ورزند.

علیرضا ابوالحسنی تصریح کرد: امسال به علت فشار کم‌سابقه دشمن و تحریم‌های اقتصادی حضور حداکثری و مشارکت مردم در این مراسم فوق‌العاده مهم و اثرگذار است.

وی استکبارستیزی، آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی را شعار اصلی سیزده آبان امسال برشمرد و گفت: ملت بزرگ ایران هرگز زیر بار زورگویی‌های ابرقدرت‌های عالم و استکبار جهانی و خون‌خوار امریکا نخواهد رفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد خاطرنشان کرد: در سیزده آبان باید روحیه وحدت و همدلی نمایان شود و شهر با آذین‌بندی عطر و بوی آن روزهای تاریخی کشور را به خود بگیرد.


آدرس کوتاه :