فرماندارمیبد در نماز جمعه شهرستان:

دریک سال گذشته زمینه اشتغال 1300 نفر در میبد فراهم‌شده است


فرماندارمیبد طی سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان که به مناسبت فرارسیدن هفته دولت ایراد کرد، گفت: طی یک سال گذشته حدود ۱۳۰۰ نفر اشتغال‌زایی در شهرستان میبد صورت گرفته است و با افتتاح پروژه‌های هفته دولت امسال حدود ۱۲۷ نفر دیگر مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد به مناسبت هفته دولت و در میز خدمت این هفته در مصلی بزرگ آیت‌الله اعرافی (ره) پیش از خطبه‌های نماز جمعه با ارائه گزارشی از عملکرد فرمانداری در سال 97-98 گفت: در هفته دولت امسال 76 پروژه با 80 میلیارد اعتبار در شهرستان میبد با 127 نفر اشتغال‌زایی به بهره‌برداری رسید که 10 پروژه در بخش خصوصی و 66 پروژه در بخش دولتی و خیری بود.

 نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: احداث مجتمع آموزشی بفروئیه با 5 ونیم میلیارد تومان، تعریض جاده فولاد آلیاژی –نیوک و گازرسانی به روستای درین و مرغداری‌های مسیر به طول 12 کیلومتر هم هم‌زمان با هفته دولت آغازشده است.

فلاح بابیان اینکه طی یک سال گذشته حدود ۱۳۰۰ نفر اشتغال‌زایی در شهرستان میبد صورت گرفته است گفت: با افتتاح پروژه‌های هفته دولت که ۴۰ درصد به‌صورت خیری و ۶۰ درصد توسط دولت به انجام رسیده است حدود ۱۲۷ نفر دیگر مشغول به کار می‌شوند.

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان بودجه اعتبار سال ۹۸ شهرستان میبد را ۲۲۰ میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: این اعتبار عمداً در حوزه‌های بهداشت، عمران و آموزش‌وپرورش هزینه خواهد شد.

وی افزود: حدود ۴۰ میلیارد ریال نیز جهت بهسازی و آسفالت محلات دریافت شده و ۲۰ میلیارد ریال برای بخش آموزش‌وپرورش شهرستان در نظر گرفته‌شده است.

فرماندارمیبد در بحث ورزش هم گفت: در حوزه ورزش حدود ۷۰ میلیارد ریال طی یک سال گذشته هزینه شده است که بهره‌برداری از استخر خورشید یکی از آن‌ها است.

حسین فلاح از افتتاح سالن ورزشی مصلی بزرگ‌ترین سالن ورزشی شهرستان تاپان امسال خبر داد و گفت: سالن ورزشی مصلی با ۲۵ میلیارد ریال اعتبار در حال احداث است که قرار است تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.


آدرس کوتاه :