مدیر درمان تأمین اجتماعی استان:

درمانگاه تأمین اجتماعی میبد ظرف 2 سال آینده به پلی کلینیک تخصصی تبدیل می‌شود


مدیرعامل شرکت خانه‌سازی سازمان تأمین اجتماعی کشور از فضای جدید مجتمع اداری تأمین اجتماعی در میبد بازدید و احداث آن در مکان جدید را تأیید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این بازدید که فرماندارمیبد، مدیرعامل شرکت خانه‌سازی سازمان تأمین اجتماعی کشور، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان و جمعی از مسئولین حضور داشتند دکتر محمدحسین توحیدی فر در خصوص جابه‌جایی ساختمان اداری و بیمه تأمین اجتماعی به مکان جدید گفت: احداث شعبه تأمین اجتماعی در زمینی به مساحت 3 هزار و 350 متر در حوالی پل زیرگذر که در حال حاضر در طبقه دوم درمانگاه تأمین اجتماعی قرار دارد به دلیل توسعه درمانگاه تأمین اجتماعی و ارتقاء آن به پلی کلینیک تخصصی است.

فرماندارمیبد هم در ابتدای این بازدید از نگاه ویژه سازمان تأمین اجتماعی نسبت به احداث ساختمان اداری و ارتقاء درمانگاه این شهرستان قدردانی کرد.

حسین فلاح بابیان اینکه نزدیک 80 درصد جمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند خواستار تسریع در ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی این شهرستان به پلی کلینیک تخصصی شد.

وی افزود: با اختصاص زمین مناسب به احداث شعبه تأمین اجتماعی در سایت جدید امکان توسعه درمانگاه به پلی کلینیک فراهم‌شده است اما مردم انتظار دارند این امر زودتر از 2 سال به نتیجه برسد.

فرماندارمیبد تصریح کرد: با واگذاری طبقه دوم تأمین اجتماعی به درمانگاه و تجهیز و تأمین نیروی انسانی امیدواریم خدمات مناسب درمانی به مردم در این درمانگاه فراهم شود.

مدیرعامل شرکت خانه‌سازی تأمین اجتماعی کشور و مسئولین در ادامه از ظرفیت و امکانات درمانگاه تأمین اجتماعی میبد هم بازدید کردند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان در ادامه بابیان اینکه احداث شعبه تأمین اجتماعی به مکان جدید حدود 2 سال به طول خواهد انجامید افزود: امیدواریم با این اقدام بتوانیم پلی کلینیک تخصصی میبد را ارتقاء و از پزشکان و متخصصان بیشتری در شهرستان میبد استفاده کنیم.

توحیدی فر با اشاره به اعتبارات احداث این ساختمان هم گفت: اعتبارات احداث این ساختمان بستگی به متراژ و زیربنای ساخت دارد که تمام اعتبارات موردنیاز را سازمان تأمین اجتماعی تأمین خواهد کرد.


آدرس کوتاه :