دانش آموزان بفروئیه سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند


فرماندارمیبد به همراه بخشدار بفروئیه و جمعی از مسئولین در دبیرستان دخترانه حکمت شهر بفروئیه هم آغاز سال تحصیلی جدید را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان دخترانه حکمت شهر بفروئیه با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به دانش آموزان گفت: قدر این فرصت طلایی دانش‌آموزی را بدانید و با برنامه‌ریزی در کسب مدارج تعلیم و تربیت بکوشید.

فلاح عقلانیت را در سعادت و موفقیت مهم خواند و افزود: دانش آموزان باید برای هر قدم از زندگی خود عقلانیت داشته باشند و با احترام به والدین، مدیر و معلم و بالا بردن آستانه تحمل خود در سختی‌ها، افق‌های بلند و متعالی را هدف‌گیری کنند.

وی در ادامه قبولی 28 دانش‌آموز شرکت‌کننده در کنکور سراسری امسال را در شهرستان میبد حاصل تلاش مدیران و معلمان در آموزش‌وپرورش، والدین و حتی خیرینی که زیرساخت‌ها و فضاهای آموزشی را فراهم کرده‌اند دانست و افزود: دانش آموزان باید در این فضاهای آموزشی با امکانات مطلوب به اوج موفقیت دست یابند.

حسین فلاح خاطرنشان کرد: شهر بفروئیه از مناطق بسیار خوب به لحاظ استعداد دانش‌آموزی است و افراد بااستعدادی را در رشته‌های مختلف تحویل جامعه داده است.

مدیر آموزش‌وپرورش میبد هم بابیان اینکه در حال حاضر دبیرستان دخترانه حکمت به لحاظ آمار جمعیتی ترکیبی از 4 آموزشگاه است، افزود: در بفروئیه به لحاظ کمبود فضای آموزشی به نقطه بحران رسیده‌ایم.

محسن موحدی فرد گفت: اگر ظرف یک سال، حداقل 2 آموزشگاه در شهر بفروئیه ساخته نشود سال تحصیلی آینده را دچار بحران خواهیم بود.


آدرس کوتاه :