دادستان جدید میبد معرفی شد


مراسم تکریم و معارفه داستان میبد با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان و با تقدیر از زحمات محمدرضاجعفری و معرفی محمدباقرزاده به‌عنوان دادستان جدید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مراسم تکریم و معارفه داستان شهرستان با حضور «حسین فلاح» فرماندارمیبد، بخشداران و جمعی از مسئولین استان و شهرستان  در سالن آمفی‌تئاتر آموزش‌وپرورش برگزار شد.

فرماندارمیبد در این مراسم با تشکر از اقدامات و تلاش‌های ایثارگونه همراه با نگاه فنی و علمی دادستان اسبق میبد به‌عنوان مسئولی هم بشیر و نظیر گفت: استفاده از ظرفیت‌های شهرستان با محوریت دادگستری تابه‌حال در شهرستان میبد انجام‌شده است که جای تشکر دارد.

حسین فلاح در ادامه با تشکر از دادستان جدید شهرستان برای پذیرش این مسئولیت با کوله باری از تجربه در همکاری با دادستانی باهدف کاهش جرائم قول هرگونه همکاری و همراهی داد.

 دادستان میبد نیز در این مراسم از حسن اعتمادی که به وی شده است تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که پاسخگوی اعتمادی که شده، باشد.

محمدباقر زاده اولین رسالت خود را رسیدگی به موضوعات مرتبط با جرائم برشمرد که با همکاری همه با ناهنجاری‌های اجتماعی به‌ویژه جرائم مرتبط با مسائل اقتصادی برخورد و رعایت حقوق شهروندی و نیز حقوق عامه، احترام به آزادی‌های مشروع، وظایف نظارتی و پیشگیری از وقوع جرم و... با برنامه‌ریزی‌ها موردتوجه و عنایت قرار خواهد گرفت.

وی همچنین به همدلی، همفکری و تعامل مجموعه دادستانی با ادارات شهرستان و فرمانداری و اعضای شورای تأمین با حفظشان و جایگاه و اقتدار دستگاه قضایی اشاره کرد.

درپایان این مراسم از زحمات محمدرضا جعفری تقدیر و محمدباقرزاده به‌عنوان دادستان جدید معرفی شد.


آدرس کوتاه :