استانداریزد در مراسم افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی غدیر میبد:

خیرین سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند

استاندار یزد در آیین افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی غدیر میبد وجود نام خیرین و درخشش نام آن‌ها در افتتاح پروژه‌ها را سرمایه اجتماعی بسیار بالایی ذکر کرد که باید موردتوجه قرارگرفته و پاس داشته شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، استاندار یزد در حاشیه افتتاح ساختمان فرهنگی ورزشی غدیر میبد با تشکر از خیرین و بانیان ساخت این باشگاه، گفت: جای خوشحالی است که در شهرستان میبد همیشه نام خیرین در کنار نام همه‌کسانی که برای شهرستان تلاش می‌کنند، می‌درخشد.

"محمدعلی طالبی" افزود: باید وجود مشکلات بر سر راه خیرین با فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تداوم سخاوتمندی و بلندطبعی آن‌ها در حوزه‌های مختلف تسهیل شود.

طالبی با اظهار امیدواری به اینکه همواره نام میبد با تلاش ورزشکاران پرآوازه باشد و بدرخشد، از مسئولین ورزشی استان و شهرستان خواست حمایت‌های خود از شهرستان میبد را در همه حوزه‌های ورزشی به‌صورت بهتری ادامه دهند.

 این مجموعه ورزشی بااعتباری بالغ‌بر 22 میلیارد ریال از سوی موسسه خیریه سایهٔ طوبی شهرستان میبد در زمینی به مساحت 2200 مترمربع بناشده و دارای سالن‌های فوتسال، والیبال و بسکتبال، سالن تنیس و خوابگاه ورزشکاران مهمان هست.

هم‌زمان با افتتاح این پروژه توسط مسئولین استان و شهرستان از خیران و مشارکت‌کنندگان در ساخت این سالن ورزشی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.