معاون فرماندار ميبد :

خواستار تشکیل بانک اطلاعات نخبگان بانوان در میبد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : و به نقل از خبرگزاري تسنيم مهندس فلاح معاون فرماندار میبد با اشاره به شناسایی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بانوان در میبد بر تشکیل بانک اطلاعات نخبگان بانوان این شهرستان تاکید کرد.
معاون فرماندار ميبد :


علیرضا فلاح در نشست کارگروه بانوان میبد اظهار کرد: آسیب‌هایی که در حوزه بانوان وجود دارد باید لیست و برنامه‌ریزی شود تا بتوانیم بخشی از آنها را کاهش دهیم.
وی افزود: در صورتی که بتوانیم پتانسیل‌های بانوان را به توان و اجرا برسانیم وآسیب‌های آنها را کاهش دهیم می‌توانیم زمینه رشد و ارتقاء بانوان درشهرستان را فراهم کنیم.
فلاح با تاکید بر ضرورت توجه به تامین امکانات لازم در راستای توانمندی بانوان و استفاده از پتانسیل‌های آنان، تصریح کرد: بانوان یک سری دغدغه‌هایی دارند که باید تبدیل به برنامه شود تا زمینه اجرایی شدن آن فراهم شود.
معاون فرماندار میبد با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی و پوشش اخبار بانوان به صورت منسجم تصریح کرد: در سایت فرمانداری جهت پوشش اخبار ویژه بانوان و اطلاع‌رسانی در این حوزه لینک و صفحه مخصوصی ایجاد می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: بر اساس سند چشم‌انداز شهرستان برنامه سالیانه‌، کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی جهت بانوان برنامه‌‌ریزی و اجرا شود تا فعالیت‌هایی که در آینده صورت می‌پذیرد، از کیفیت و درجه اهمیت بالاتری برخوردار باشند.
وی برارتقاء ورزش حرفه‌ای بانوان در شهرستان تاکید کرد و افزود: در حوزه ورزش حرفه‌ای بانوان، رتبه‌های خوبی در سطح شهرستان میبد داریم که خیلی به آن پرداخته نشده است و در صورت توجه ویژه به این عرصه می‌توان انتظار موفقیت در رده‌های بالاتر را هم داشت.
آدرس کوتاه :