فرماندار ميبد :

خواستار تدبير مسئولين ادارات و نهادها در خصوص حوادث شدند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : در ابتداي اين جلسه فرماندار ضمن عرض تسليت ايام سوگواري ابا عبد الله الحسين اظهار اميدواري كرد كه خداوند همه شيعيان را جزء عزاداران واقعي حضرتش قرار دهد .
فرماندار ميبد :


فرماندار ميبد در خصوص هماهنگي بحران شهرستان ميبد ضمن اشاره به برگزاري برنامه هاي هفته بلاياي و همچنين برگزاري مانور در اين خصوص  بيان داشت : با عنايت به اينكه در فصل سرما و بارندگي ها بسر مي بريم در جهت پيشگيري و آگاهي بخشي و آمادگي در برابر بلاياي طبيعي اعم از سيل ، طوفان وهمچنين اتفاقاتي همچون آتش سوزي اين حوادث را مديريت نمائيم .
رجائي فرماندار ميبد با توجه به حواث سال گذشته و خسارات به بار آمده از حادثه سيل تصريح كرد : بايد از حوادث سال گذشته درس بگيريم و در اين راستا همه تلاشمان را در جهت كاهش آسيبها به كار ببريم .
وي با اشاره به آبگرفتگي معابر شهرستان در هنگام بارش رحمت الهي كفت : متاسفانه به محض بارش باران شاهد آب گرفتگي معابر و برخي كوچه هاي شهر مي باشيم از جمله پل معلم ، شهرك شهداء ، امامزاده خديجه خاتون كه بايد براي آنها تدبيري انديشده شود .
فرماندار ميبد  با بيان اينكه در حوزه هاي بخش نيز بايد توجه جدي شود افزود : طي سال گذشته و در پي بارندگي ، برخي از تاسيسات زير بنايي از جمله پل ها و جاده واقع در كمربندي غربي ، جاده جنب فولاد  بر اثر بي توجهي پيمانكاران و عدم  دقت كافي  متحمل خسارتهاي زيادي شدند و تقريبا تمامي اين پل ها دچار آب گرفتگي شدند .
ايشان ضمن تقدير و تشكر از مهندس برزگري مديريت بحران استان يزد و همكارانشان  توجه جدي  بويژه به روستاها ، سيل بند غربي و مراكز در خطر سيل و حوادث را خواستار شدند .
رجائي  با اشاره به حادثه اخير اتوبان قم تهران كه منجر به كشته شدن 44 نفر از هموطنانمان گفت : اگر ما پيش بيني حوادث را داشته باشيم و امكاناتي را در جاده ها مستقر نمائيم مسلما شاهد حوادث تلخ نخواهيم بود .
وي امكان زلزله در استان يزد را دور از ذهن ندانست و افزود : ما بايد براي هرگونه حوادث و بلاياي طبيعي آماده باشيم .
آدرس کوتاه :