خبرهای خوش بخشدار بفروئیه از تحقق خواسته‌های مردم بفروئیه در حوزه‌های مختلف


بخشدار بفروئیه در حاشیه جلسه تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه بخش بفروئیه گفت: خبرهای خوشی از برآورده شدن مطالبات و خواسته‌های به‌حق مردم بفروئیه درراه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، خانم فخرالسادات آقایی افزود: این خبرهای خوش درزمینهٔ اورژانس، مسکن جوانان، آب انتقالی و نمایندگی اوقاف در این بخش است.

آقایی با اشاره به مطالبات به‌حق مردم شهر درزمینهٔ های مختلف بفروئیه گفت: یکی از اولویت‌های ما در برآورده شدن مطالبات مردم شهر بفروئیه اورژانس است که اقداماتی در این زمینه انجام‌شده و پس از حل مشکل زمین که خیر هم برای احداث ساختمان آن پای‌کار است قطعاً اورژانس در بفروئیه راه‌اندازی خواهد شد.

بخشدار بفروئیه آب انتقالی و مسکن جوانان را از دیگر اولویت‌های بخشداری برای تحقق خواسته‌های مردم بفروئیه عنوان کرد و افزود: برای انتقال آب شیرین به بفروئیه مصوبه شورا گرفته‌شده و در چند ماه آینده نهایی خواهد شد و مسکن جوانان هم که 10 هکتار زمین پیش‌بینی‌شده است پس از مکان‌یابی این خواسته هم به نتیجه خواهد رسید.

آقایی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه گسترده زمین‌های وقفی در بخش بفروئیه زیاد است راه‌اندازی نمایندگی ادارات برای خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه نمایندگی اوقاف از مطالبات مردم است که قراراست اداره اوقاف نمایندگی خود را در این بخش راه‌اندازی کند.

وی گفت: راه‌اندازی دفتر پیشخوان را هم برای سهولت مراجعات مردم در بخش بفروئیه در دست اقدام داریم.

در پایان این جلسه خانم فخرالسادات آقایی بخشدار بفروئیه از خبرنگاران فعال حوزه بخش بفروئیه تجلیل کرد.


آدرس کوتاه :