حماسه نهم دی ماه درمیبد گرامی داشته شد


هم‌زمان با سراسر کشور و به مناسبت گرامی داشت نهمین سالگرد حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت بزرگداشتی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در شبستان حضرت زهرا (س) مصلای بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میبد، هم‌زمان با سراسر کشور و به مناسبت گرامی داشت نهمین سالگرد حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت بزرگداشتی با حضور اقشار مختلف مردم، "فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسئولین در شبستان حضرت زهرا (س) مصلای بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد.

روز نهم دی درواقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به‌نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

حماسه 9 دی، نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آن‌ها بایستد در برابر تمام دنیای آن‌ها خواهند ایستاد.

 

همه باید در مسیر آگاهی بخشی و بصیرت افزایی جامعه گام برداریم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد در بخشی از سخنان خود در این مراسم با گرامیداشت سالروز حماسه عظیم و مردمی ۹ دی گفت: دشمنان ما همواره در پی ایجاد فتنه و آشوب در کشورمان بوده‌اند اما فتنه ۸۸ بسیار پیچیده بود و دشمن با استفاده از رسانه‌های خود و عواملی که در میان فتنه‌گران نفوذ داده بود، تلاش می‌کرد از بلوای ایجادشده برای تحقق هدف خود استفاده کند اما مردم با خلق حماسه ۹ دی، رؤیای شیرین دشمنان اسلام و انقلاب را به کابوسی تمام‌نشدنی تبدیل کردند.

حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه ملت ایران با هوشیاری و مقاومت خود توانسته‌اند جشن چهل‌سالگی انقلاب را بگیرند، تأکید داشت: امروز در منزلگاه چهلم انقلاب اسلامی و در نهمین سالگرد حماسه ۹ دی به‌عنوان انقلاب سوم ملت ایران، همه باید در مسیر آگاهی بخشی و بصیرت افزایی جامعه گام برداریم تا بتوانیم در زمان مناسب به شناخت واقعیت‌هایی که در جامعه رخ می‌دهد برسیم و آگاه باشیم که کشور ما هرگز از گزند فتنه و فتنه‌گران در امان نیست و نقشه‌ریزی‌های بی‌امان آن‌ها برای از پای درآوردن نظامی که قدرت پوشالی آن‌ها را از بین برد، تمامی ندارد.


آدرس کوتاه :