حماسه نهم دی‌ماه درمیبد گرامی داشته شد


به مناسبت گرامی داشت سالگرد حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت بزرگداشتی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین درمصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت گرامی داشت سالگرد حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت بزرگداشتی با حضور «حسین فلاح» فرماندارمیبد، اقشار مختلف مردم و مسئولین درمصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد.

در این مراسم شرکت‌کنندگان با شعار ما همگی برادریم پیرو خط رهبری و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، مرگ بر اغتشاشگر فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه نظام و ملت ایران را محکوم کردند.

محمود زارع معاون سیاسی اسبق سپاه الغدیر استان در این مراسم با گرامی داشت حماسه با بصیرت ملت ایران در نهم دی گفت: فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان آزمونی در پیش روی ملت ماست تا با درس گرفتن از فتنه‌های دشمنان داخلی و خارجی هوشیاری و بصیرت خود را درحرکت در مسیر ولایت و رهبری حفظ کنند.

وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: باید با حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی دشمنان را مأیوس و ناامید کنیم.

زارع این حضور حداکثری باید همراه با بصیرت، آگاهی، هوشمندی و هدفمند باشد تا افرادی را که به مجلس می‌فرستیم مانند مدرس‌ها و یحیی زاده‌ها باشند تا در مقابل اولتیماتوم دشمنان خودشان را نبازند.


آدرس کوتاه :