رئیس ستاد انتخابات میبد:

حضور مردم در این دوره از انتخابات چشمگیر است


رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد با حضور در شعبه 50 اخذ رأی شهرستان در محل حسینیه بزرگ روستای رکن‌آباد رأی خود را به صندوق انداخت. وی با اشاره به حضور پرشور مردم در ساعات اولیه در انتخابات گفت: مردم انقلابی شهرستان میبد به‌ویژه در بخش‌ها و روستاها امروز با حضور پرشور خود در انتخابات نشان دادند که همواره نسبت به سرنوشت جامعه خود حساس هستند و هر جا که نیاز به حضور آنان باشد، حضوری با شور و شعور خواهند داشت.

به گزارش کمیته تبلیغات واطلاع رسانی ستادانتخابات شهرستان میبد،  محمدحسین قاسمی با تقدیر از حماسه مردم قدرشناس شهرستان و بخش‌های مختلف از حضور خود در شعبه 50 در روستای نمونه رکن‌آباد جهت شرکت در انتخابات بیان داشت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و به فرموده امام راحل ما هر چه داریم از خون شهیدان است و حضور این‌جانب در این شعبه جهت پاسداشت خون شهیدان و حرمت خانواده‌های آنان است. چراکه روستای رکن‌آباد، روستای نمونه از حیث ایثار و شهادت بوده و کلیه حسینیه مزین به تصاویر شهداست.

 وی مشارکت مردم روستای نمونه کشور را خوب توصیف نمود و از همه آحاد مردم خواست تا ساعات باقی‌مانده هر چه سریع‌تر با حضور در پای صندوق‌های رأی به وظیفه ملی و شرعی خود عمل نمایند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد تعداد واجدین شرایط برای شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری را بیش از ۵۴ هزار نفر اعلام داشت و افزود: حضور مردم در این دوره از انتخابات چشمگیر است و هیچ‌گونه مشکلی در جهت ثبت‌نام و اخذ رأی نداریم و تمهیدات لازم در این زمینه پیش‌بینی‌شده است.
آدرس کوتاه :