فرماندار ميبد :

حضور حد اكثري مردم تاثير بسزايي در جايگاه نظام در جهان خواهد داشت


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : رجايي فرماندار ميبد در نشست اعضاي هيات اجرايي انتخابات شوراها با بيان اينكه مردم يكبار ديگر با حضور خود در اين انتخابات دشمن را مأيوس خواهند نمود از اين هيات خواست با دقت تمام كار نظارت را انجام دهند .
فرماندار ميبد :


رجايي  به حضور 85% مردم در انتخابات سال گذشته اشاره نمود و افزود در حالي مردم ايران آن حضور عظيم را به نمايش گذاشتند كه در همان زمان در كشور اروپايي انتخابات با حضور 33% مردم برگزار گرديد . وي انتقاد و خرده گيري جهت دار كشورهاي غربي را از نظام جمهوري اسلامي در حالي دانست كه غربيها برخي كشورهاي عربي منطقه را كه در آنها انتخابي برگزار نمي شود و مردم در سرنوشت خود دخيل نيستند و يا در انتخابات بي تأثيري شركت مي كنند به عنوان كشور دموكراتيك مي شناسند .
وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري و نامگذاري امسال به عنوان سال حماسه سياسي ، حماسه اقتصادي افزود ما در جنگ اقتصادي و سياسي به سر مي بريم و تجارب گذشته به ما مي گويد سربلند اين نبرد نابرابر ملت ايران خواهند بود همانگونه كه در راهپيمايي 22 بهمن امسال اين امر را نشان دادند .
وي ادامه داد حضور حد اكثري مردم در اين انتخابات تأثير بسزايي در جايگاه نظام در جهان خواهد داشت . ايشان با استناد به فرموده امام راحل (رض) كه فرمودند مردم ما از مسئولين بهترند گفت در 24 خرداد مردم حماسه ديگر خلق خواهند نمود .
وي خطاب به اعضاي هيات نظارت گفت : وظيفه ما بستر سازي انتخابات است و اميدواريم مردم كانديداهاي كاردان ، سخت كوش ، متعهد ، پاكدست ، پاسخگو و مردمي را برگزينند و كانديداهاي منتخب شهرداران و دهياراني پاسخگو و مردمي را انتخاب نمايند .
 در اين جلسه صادقي مقدم پيرامون دستوالعمل انتخابات مطالبي را بيان داشتن و اعضاء را با چگونگي برگزاري اين دوره از انتخابات آشنا ساختند . 
 
 
 
 

 

آدرس کوتاه :