فرماندارميبد

حضور حداکثری مسئولان ، مردم ، دانشجویان و دانش آموزان ، قطعا در راستای اهداف نظام در سطح بین المللی تاثیر گذار خواهد بود .


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فرماندارميبد درجلسه شوراي آموزش وپرورش اين شهرستان مبارزه با استکبار واستثمار را دو نماد مهم سیزده آبان برشمرد وبا تاكيد بر حضورگسترده وباشكوه درراهپيمايي 13 آبان گفت: حضور حداکثری مسئولان ، مردم ، دانشجویان و دانش آموزان ، قطعا در راستای اهداف نظام در سطح بین المللی تاثیر گذار خواهد بود .
فرماندارميبد

 

رجایی فرماندار ميبد در ادامه با اشاره به مذاکرات ژنو 2 با بیان اینکه ایران در این مذاکرات حتی یک گام هم عقب نشینی نخواهد کرد ،گفت: آمریکایی ها نباید اشتباهات گذشته را تکرار و بازیچه دست صهیونیست ها باشند .

ايشان  کاهش اختلافات بین ایران و آمریکا را مشروط بر پیروی نکردن از سناریوی صهیونیسم جهانی دانست و افزود: آمریکایی ها برای رسیدن به نتیجه نهایی با ایران باید مستقل عمل کنند و با سیاست چماق و هویج وقت را تلف نکنند.

فرماندار میبد دیپلماسی نرمش قهرمانانه ایران را فرصتی برای حل اختلافات میان ایران و امریکا خواند و تأکید کرد: آمریکایی ها نباید این فرصت ارزشمند را ازدست بدهند .

رجایی با بیان اینکه این مذاکرات نشانگر ضعف ایران در مقابل غرب نیست، ادامه داد: ما می خواهیم ثابت کنیم اگر امریکایی ها اهل منطق اند به گفتگو روی بیاورند .

رجایی با تشریح دشمنی های امریکا علیه ملت ایران در طول انقلاب گفت: اگر آمریکایی ها به خباثت خود ادامه دهند قطعا ضرر خواهند کرد .

فرماندار میبد حمایت هوشمندانه ملت ایران از دیپلماسی دولت یازدهم را هم خاطرنشان کرد و افزود: قطعا دولت هم در مذاکرات خود خط قرمزها را رعایت خواهد کرد .

 

آدرس کوتاه :