حضور حداکثری مردم همراه با بصیرت پای صندوق‌های رأی باشد


معاون سیاسی اسبق سپاه الغدیر استان در مراسم گرامی داشت سالگرد حماسه نهم دی در شهرستان میبد گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات باید همراه با بصیرت، آگاهی، هوشمندی و هدفمند باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت گرامی داشت سالگرد حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت بزرگداشتی با حضور «حسین فلاح» فرماندارمیبد، اقشار مختلف مردم و مسئولین درمصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار شد.

محمود زارع معاون سیاسی اسبق سپاه الغدیر استان در این مراسم با گرامی داشت حماسه با بصیرت ملت ایران در نهم دی گفت: فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان آزمونی در پیش روی ملت ماست تا با درس گرفتن از فتنه‌های دشمنان داخلی و خارجی هوشیاری و بصیرت خود را درحرکت در مسیر ولایت و رهبری حفظ کنند.

وی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: باید با حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی دشمنان را مأیوس و ناامید کنیم.

زارع این حضور حداکثری باید همراه با بصیرت، آگاهی، هوشمندی و هدفمند باشد تا افرادی را که به مجلس می‌فرستیم مانند مدرس‌ها و یحیی زاده‌ها باشند تا در مقابل اولتیماتوم دشمنان خودشان را نبازند.

وی بابیان اینکه افراد نباید در قالب یک لیست از سوی یک جریان وارد مجلس شوند تصریح کرد: جایگاه نمایندگان در مجلس شورای اسلامی نظارت و قانون‌گذاری است.


آدرس کوتاه :