هم‌زمان با هفته دولت صورت گرفت؛

حضور به‌موقع آتش‌نشانی و نیروی انتظامی در مانور مدیریت بحران


هم‌زمان با هفته دولت و با حضور فرماندارمیبد مانور مدیریت بحران جهت تعیین میزان آمادگی آتش‌نشانی و نیروی انتظامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت هفته دولت فرماندارمیبد در یک برنامه طراحی‌شده جهت ارزیابی آمادگی و حضور به‌موقع کارکنان آتش‌نشانی و نیروی انتظامی درصحنه بدون اطلاع قبلی و به‌طور ناشناس در ساعت 23:55 دقیقه شب در محل کمربندی غربی شهرستان که فاصله زیادی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهر دارد، با شماره 125 آتش‌نشانی تماس گرفته و از وقوع یک مورد اورژانسی در حوالی کمربندی غربی خبر می‌دهد.

پس از تماس با مرکز آتش‌نشانی شهرستان و اعلام مورد اورژانسی، نیروهای آتش‌نشانی پس از گذشت 9 دقیقه و 30 ثانیه در محل اعلام‌شده حضور پیدا کردند که نشان از میزان آمادگی بسیار خوب و اهمیت ویژه کارکنان و کارکنان 125 و احساس مسئولیت آنان جهت ارائه خدمت شایسته و به‌موقع است.

همچنین در این مانور نیروهای انتظامی نیز بلافاصله در محل حاضر شدند که آنان نیز از آمادگی نسبتاً خوبی برخوردار بودند.

فرماندارمیبد در این مانور با گرامی داشت یا دو خاطره شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر از زحمات و تلاش‌های نیروهای آتش‌نشانی و انتظامی قدردانی کرد.

حسین فلاح با اشاره به اینکه شهیدان رجایی و باهنر نماد خدمت به مردم و جامعه بودند، افزود: نظام و انقلاب به افرادی باروحیه انقلابی و جهادی نیاز دارد.

فلاح بابیان اینکه رویکرد مسئولین و کارمندان دولت، خدمت به مردم است و باید این وظیفه مهم را در عمل نشان دهند خاطرنشان کرد: امروز کسانی که در نظام جمهوری اسلامی ایران در ادارات و سازمان‌ها حضور دارند؛ باید در مسیر خدمت به مردم، از شهیدان رجایی و باهنر الگو بگیرند.


آدرس کوتاه :