خطيب جمعه ميبد :

جمهوري اسلامي ايران یک حکومت مبتنی بر تعالیم حیات بخش را تشکیل داد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : ( به نقل از ميبد آدينه ) امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته با گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر، رمز موفقیت و پیروزی ملت ایران را رهبری قاطع، عارفانه و زمان شناسانه امام رحمه الله علیه خواند و افزود: امام رحمه الله علیه، خودش را برای یک چنین رهبری عارفانه و هوشمندانه آماده کرده بود.
خطيب جمعه ميبد :


حجت الاسلام حسین نبی پور با بیان اینکه امام خمینی رحمه الله علیه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، احیاء گر خطوط انبیاء الهی بود تصریح کرد: تردید نکنید انقلاب اسلامی انقلاب الهی و امام رحمه الله علیه، ذخیره الهی بود و وقتی داعیه رهبری داشت که خطوط انبیای الهی در حال نابودی بود.
خطیب جمعه موقت میبد خاطرنشان کرد: ملت ایران از نظر پیروی از امام بی نظیر بود و اگر ملت بزرگ ایران می خواهد آنچه را که به دست آورده نگه دارد، باید خاطره های روزهای پیروزی و عوامل موفقیت در دوران انقلاب را فراموش نکند.
وی با اشاره به ایمان، ‌اخلاص، ‌شجاعت، قاطعیت و جایگاه علمی امام رحمه الله علیه گفت: آنچه که امام رحمه الله علیه را در تمام صحنه ها ممتاز و بر همه برتری داد، روحیه خاص وابسته به مقام وحی و ولایت بود.
حجت الاسلام نبی پور افزود: ملت بزرگ ایران با دست خالی در برابر دشمن تا دندان مسلح به انواع سلاح ها، به رهبری امام رحمه الله علیه بر بزرگترین قدرت های عالم فائق آمد و تا امروز هم به فضل الهی بر همه توطئه ها پیروز آمده است.
خطیب جمعه موقت میبد گفت: عامل اصلی که امام رحمه الله علیه را بعنوان رهبر و ملت بزرگ ایران را به عنوان رهرو قرار داد ایمان به خدا بود چرا که وقتی انسان به قدرت لایزال الهی پی ببرد و به حبل الله چنگ زند هرگز شکست نمی خورد.
وی در ادامه، شنبه نوزدهم بهمن و هشتم ربیع الثانی ولادت با سعادت حضرت امام عسگری (ع) و روز نیروی هوایی جمهوری اسلامی و اعلام همبستگی همافران با انقلاب اسلامی و امام راحل را گرامی داشت.
امام جمعه موقت میبد، یازدهم ربیع الثانی مصادف با ۲۲ بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سقوط حکومت منحوس و شاهنشاهی را روز تاریخی بر ملت بزرگ ایران خواند.
حجت الاسلام نبی پور در خطبه عبادی نمازجمعه این هفته هم ایام الله دهه فجر را موضوع اصلی بیانات خود قرار داد و افزود: ما معتقدیم اگر ملت بزرگ ایران همانند اوایل انقلاب،‌ به ارزشهای اصلی و معنوی این انقلاب پی ببرند و به عهد و پیمان خود در راه تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی از جان و مالشان دریغ نورزند، سربلند و با عظمت باقی می مانند چرا که این قانون و انقلاب ریشه در وحی دارد که بنیانگذار آن رسول گرامی اسلام است.
امام جمعه موقت میبد با اشاره به حرکت تاریخی ملت ایران در سال ۵۷ گفت: ملت ایران بالاخره در سال ۵۷ رژیم منحوس پهلوی را که خود فروخته و برده و بنده استعماری بود و بر پیکر ملت ایران سایه افکنده بود کنار زد و یک حکومت مبتنی بر تعالیم حیات بخش را تشکیل داد.
خطیب جمعه میبد، انقلاب اسلامی را بزرگترین نعمت و بالاترین عظمت برای ملت ایران دانست و افزود: خداوند در عصر پیشرفت علم و تکنولوژی، ملتی را در مسیر هدایت الهی و توحید قرار داد که بر روحیه ایثار، ‌گذشت، ‌فداکاری، مجاهدت و صبر و استقامت استوار بودند و اگر این گوهر گرانقدر که در پرتو ایثار و شهادت به دست آمده را می خواهند حفظ کنند باید از زندگی مادی و تجمل گرایی فاصله بگیرند.
آدرس کوتاه :