جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان در بخش بفروئیه برگزار شد


حاضرین در این جلسه به طرح پرسش از نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولان ادارات شهرستان در رابطه با مسائل و مشکلات بخش بفروئیه پرداختند که مسئولین مربوطه نیز به سؤالات مردم پاسخ دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جلسه پرسش و پاسخ در مسجد جامع بفروئیه در پنج‌شنبه‌شب، تاریخ 1396/2/6 با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولین ادارات مختلف شهرستان جهت پاسخگویی به مردم بخش بفروئیه برگزار شد.

در ابتدای جلسه بخشدار بفروئیه آقای اسماعیلی ضمن سخنانی به ارائه گزارش اقدامات انجام‌شده در مدت مسئولیت خودپرداخت و ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همدلی مردم شریف بفروئیه هر چه سریع‌تر بتوانیم بخش بفروئیه را از مشکلات فعلی نجات داده و با استفاده از پتانسیل‌های این بخش هر چه سریع‌تر به توسعه همه‌جانبه دست‌یابیم.

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان به ارائه سخنرانی و تقدیر و تشکر از بخشدار فعال و تلاشگر پرداخت و ابراز امیدواری کرد با تدابیر بخشدار بفروئیه و حمایت‌های فرمانداری شهرستان به حل مشکلات بفروئیه بپردازند.

آقای حسین فلاح به ارائه آمار و اقدامات انجام‌شده و اعتبارات تخصیص‌یافته در سال گذشته و سال آتی پرداخت و بیان نمودند که به جهت ضرورت توجه ویژه به بخش بفروئیه جهت حل مشکلات آن اعتبارات بیشتری نسبت به درصد جمعیت بخش بفروئیه از محل اعتبارات کل شهرستان تعلق‌گرفته است و در سالیان آتی نیز بخش بفروئیه در کانون توجه خواهد بود.

فرماندارمیبد در ادامه با طرح مسائل و مشکلاتی در خصوص کثرت مهاجرین در بفروئیه، مسکن، جوانان، نبود آب شیرین، نبود رشته تجربی در این شهر، آزادسازی معابر، بهسازی بافت تاریخی، ایجاد درمانگاه تخصصی دندانپزشکی و اورژانس، مسائل کشاورزی، دام‌پروری، مهاجرین و دیگر مسائلی که بیان شد برگزار شد،

حسین فلاح در ارتباط با موضوع آب، با اشاره به اینکه، پیگیری کمبود آب و تفکیک آب شرب از آب بهداشتی در مدت سه سال گذشته صورت گرفته و در حال پیگیری است افزود: مشکلات آب که بیشتر در تابستان مطرح می‌شود از مردم خواست تا صرفه‌جویی در مصرف آب را که وظیفه همه است، به‌طورجدی دنبال کنند.

دکتر کمال دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی نیز درخواست‌های مطرح‌شده از سوی مردم را در حال پیگیری توسط نمایندگان آن‌ها در شورای شهر، شهرداری، فرمانداری با تعیین اولویت‌ها که با هماهنگی امام‌جمعه و فرماندار عنوان کرد و افزود: نمایندگان شما جهت انتقال مشکلات به مسئولین انتخاب‌شده‌اند و مطمئناً درخواست‌های شمارا با گذاشتن نشست‌هایی در فرمانداری، بخشداری‌ها و شهرداری دنبال می‌کنند.

 در ادامه حاضرین در جلسه به طرح پرسش از نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولان ادارات شهرستان در رابطه با مسائل و مشکلات بخش بفروئیه پرداختند که مسئولین مربوطه نیز در پاسخ به سؤالات مطرح‌شده به اقدامات انجام‌گرفته یا در دست اقدام جهت رفع آن مشکلات پرداختند.


آدرس کوتاه :