باحضورمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد:

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت مراسم 14 و 15 خرداد و روز جهانی قدس درمیبد برگزار شد


جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، یوم الله 15 خرداد و روز جهانی قدس به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد و با حضور نمایندگان دستگاه‌ها و سازمان‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، " علیرضا ابوالحسنی" بابیان برنامه‌های سالروز ارتحال امام (ره) بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسمات در شهرستان میبد تأکید کردو گفت: سالگرد ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد با ماه مبارک رمضان و لیالی بافضیلت قدر مصادف شده است و فرصت مناسبی برای تبیین آرمان‌های امام راحل، شهیدان والامقام و منویات مقام معظم رهبری است که ضرورت دارد شرایطی را فراهم کنیم تا مردم بتوانند به‌خوبی از این برنامه‌ها بهره‌مند گردند.

معاون سیاسی، امینتی و اجتماعی فرماندارمیبد اظهار کرد: امیداست مراسم گرامیداشت 14 و 15 خرداد باشکوه‌تر از هرسال در شهرستان میبد برگزار شود.

طبق مصوبه جلسه؛ بیست و نهمین مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) 2 شنبه 14 خردادماه ساعت 18.30 الی 20 در امامزاده میر شمس الحق و همچنین مراسم گرامیداشت 15 خرداد روز 3 شنبه پانزدهم خردادماه ساعت 10 الی 12 در مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) برگزار می‌شود.

معاون سیاسی فرماندارمیبد در آستانه روز جهانی قدس؛ با تأکید بر حضور همه مسئولین ادارات و نهادها، روحانیون و اقشار مختلف جامعه ازجمله گروهای فرهنگی، هنری، ورزشی و مذهبی در راهپیمایی روز جهانی قدس و رعایت نظم و امنیت گفت: همه تدابیر لازم جهت برگزاری راهپیمایی باشکوه در شهرستان میبد فراهم است و مردم همیشه درصحنه میبد یک‌بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی وحدت، همدلی و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به نمایش خواهند گذاشت.

وی با اشاره به زمان و مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد هم گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد مثل سال گذشته از ساعت 10 ونیم، حرکت آحاد انقلابی و شریف از محلات به سمت میدان جانباز و ازآنجا از ساعت 11 ونیم به سمت مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) میعادگاه نماز جمعه خواهد بود.

 


آدرس کوتاه :