جلسه هماهنگی روز 13 آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی "برگزار شد


جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی سیزده آبان با حضور معاون فرماندارمیبد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد با اشاره به روحیه استکبارستیزی ملت ایران گفت: استکبارستیزی ملت ایران ریشه در تاریخ دارد و ملت ایران هرگز زیر بار قدرت‌های استکباری نرفته و نخواهد رفت.

سید محسن فلاح بابیان اینکه استکبار در جای‌جای دنیا با غارت و چپاول منابع و ذخایر ملت‌ها همواره آن‌ها را فقیر و تحت سلطه خود نگه‌داشته است افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، ملت‌های آزاده در برابر استکبار قد علم کردند.

فلاح با تأکید بر شرکت همه اقشار مردم در راهپیمایی سیزده آبان در شهرستان میبد تصریح کرد: راهپیمایی سیزده آبان که آموزش‌وپرورش و دانش آموزان، دانشجویان و همه اصناف و کسبه و اقشار مختلف مردم در برگزاری باشکوه آن نقش مهمی دارند هیچ‌وقت نباید کم‌رنگ شود.

معاون فرماندارمیبد گفت: ملت ایران ملتی است که در طول 35 سال گذشته باوجود همه تهدیدها و تحریم‌های ظالمانه به قدرت‌های غربی و امریکا اجازه نداده است در مسائل داخلی دخالت کنند.

فلاح افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و امام راحل و خون پاک شهدا 8 سال دفاع مقدس، ایران اسلامی امروز به دستاوردهای فراوانی در حوزه‌های فناوری‌ای‌های نوین، نانو، هوافضا و ژنتیک دست‌یافته است که هرکدام از این دستاوردها گامی مؤثر در مبارزه با استکبار جهانی است.

معاون فرماندارمیبد افزود: راهپیمایی سیزده آبان امسال در شهرستان میبد از ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد از محلات مختلف آغاز و در سه‌راه سعیدی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان، دانشجویان، بازاریان و کسبه، مسئولین ادارات و نهادها، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و جامعه روحانیت دوشادوش هم با شرکت در راهپیمایی بزرگ سیزده آبان بار دیگر به دشمنان نشان خواهند داد که تحت فرمان رهبری در دفاع از آرمان‌های امام و شهدا و ارزش‌های والای نظام و انقلاب با هیچ قدرتی وارد معامله نمی‌شوند و تا آخرین قطره خون خود از نظام و انقلاب دفاع خواهند کرد.
آدرس کوتاه :