با حضور فرماندار ميبد :

جلسه معارفه سرپرست جديد اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان ميبد برگزار شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : طي جلسه اي در محل اداره منابع طبيعي و آبخيزداري از خدمات آقاي صدرالدين صدري رئيس اداره منابع طبيعي شهرستان ميبد تجليل به عمل آمد و آقاي عباس دهقاني به عنوان سرپرست جديد اين اداره معرفي گرديد .
با حضور فرماندار ميبد :در اين جلسه وكيلي مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان با اشاره به خدمات ارزنده آقاي صدري از آقاي دهقاني خواست تا در خصوص اراضي تحت پوشش ، توسعه فضاي سبز ، ايجاد كمر بند سبز در جاده ميبد – يزد ، و همچنين پاركهاي جنگلي همه همت خود را به كارگيرند . وي از حمايت ها و تلاش فرماندار ميبد در زمينه كمك به اهداف اين اداره تقدير و تشكر كرد .
رجايي فرماندار ميبد نيز با اشاره به مسائل و مشكلات موجود در شهرستان ميبد از مهندس دهقاني خواست در خصوص صيانت از باغهاي مزروعي و فضاهاي سبز شهرستان ميبد با جديت تمام عمل نمايد . وي از خدمات آقاي صدري با اهداء لوح يادماني تقدير كرد و براي آقاي دهقاني از خداوند طلب خير و خدمت رساني به مردم نمود .
صدري رئيس سابق اداره منابع طبيعي و آبخيز داري شهرستان ميبد نيز از زحمات فرماندار و پيگيري جلسات و رهنمودهاي ايشان تقدير و تشكر نمود و بيان داشت بدون حمايت و هدايت فرماندار محترم و تلاش و كوشش همكاران هرگز موفقيتي براي بنده كسب نمي شد .   

 

آدرس کوتاه :