جلسه شورای مدیران سال 97 برگزار شد


جلسه شورای مدیران فرمانداری با حضور فرماندارمیبد، سرپرست معاونت فرمانداری، بخشداران و اعضای شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جلسه با قرائت کلام الله مجید آغاز شد و پس‌ازآن فرماندارمیبد بیان داشت: در سال 1396 برای رفع مسائل و مشکلات شهرستان میبد کارهای بزرگی در بخش آموزش‌وپرورش، آب و فاضلاب، میراث فرهنگی و راه و شهرسازی انجام‌شده است.

در این جلسه فرماندارمیبد بابیان اینکه سال جدید، برای جوانان و علاقه‌مندان ورزش دوست میبدی نوید یک سال پربار درزمینهٔ ورزش شهرستان است تصریح کرد: در چشم‌اندازی که برای سال جدید به کمک امام‌جمعه و نماینده محترم پیش‌بینی کرده‌ایم چندین پروژه ورزشی تا پایان سال به امکانات ورزشی شهرستان اضافه خواهد شد.

 حسین فلاح با اظهار این‌که برای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) در حوزه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی مصمم هستیم؛ گفت: در همین راستا تلاش داریم تا با هماهنگی سفر استاندار به شهرستان، نشست ستاد اقتصاد مقاومتی را دریکی از واحدهای تولیدی شهرستان تشکیل داده و با مسائل مبتلابه شهرستان و واحدهای صنعتی آشنا شده و راهکارهای لازم را برای حل مسائل آنان در نظر بگیریم.

فلاح با اشاره به این‌که اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان برای رفع موانع و حمایت از تولیدات داخلی عزم خود را جزم کرده‌اند؛ بر حمایت و همراهی مدیریت ارشد استان از تولیدکنندگان داخلی در شهرستان تأکید کرد.

وی بابیان این‌که دستگاه‌های دولتی باید بیش از این دغدغه کالای ایرانی داشته باشند؛ خاطرنشان کرد: باید با تمام توان، دغدغه خود را حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی قرار دهیم.

فرماندارمیبد در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته در سال گذشته به تغییر و تحولات در حوزه بخش ندوشن اشاره کرد و آقای سید بهروز موسوی بخشدار جدید ندوشن را معرفی نمود.

حسین فلاح در پایان با تقدیر از زحمات خادمی به‌عنوان بخشدار سابق ندوشن اظهار امیدواری کرد: خدمات خادمی مورد رضایت خداوند متعال قرارگرفته و ایشان در همه مراحل خدمت به شهرستان همواره موفق باشند.

پس از سخنرانی فرماندارمیبد اعضای جلسه به بررسی و ارائه گزارش عملکرد یک‌ماهه ابتدایی سال جاری شهرستان و بخش‌ها پرداختند.


آدرس کوتاه :