با حضور معاون عمرانی فرماندارمیبد و در آستانه فرارسیدن هفته دولت:

جلسه بررسی وضعیت امهال وام‌های کشاورزان و دامداران شهرستان برگزار شد


با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین جلسه کارشناسی وضعیت امهال وام‌های کشاورزان و دامداران شهرستان در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، و در آستانه فرارسیدن هفته دولت و با حضور "فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین جلسه کارشناسی وضعیت امهال وام‌های کشاورزان و دامداران شهرستان در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

فرزین خادمی در این جلسه با اشاره به بحث خسارات ناشی از خشک‌سالی در سال‌های زراعی گذشته در بخش‌های مختلف کشاورزی و دامداری، خواستار پیگیری جدی موضوع از سوی جهاد کشاورزی و بانک‌های عامل شد.

خادمی با اشاره به بخشنامه معاون اول رئیس‌جمهور مبنی بر امهال تسهیلات دوساله وام‌های متقاضیان که به علت حوادث غیرمترقبه دچار مشکلات مالی گرده‌اند؛ بر پیگیری و جمع‌بندی آمار و لیست افراد خسارت‌دیده و اعلام آن به فرمانداری با همکاری جهاد کشاورزی و بانک‌ها تأکید کرد.

معاون فرماندارمیبد در پایان گفت: حمایت دولت در جهت امهال دوساله  بدهی‌های کشاورزان به بانک‌ها بر اساس بخشنامه نامه مذکور فرصتی مناسب جهت تقویت و حمایت از بخش کشاورزی و کشاورزان است.

در این جلسه مقرر شد پس از ارائه گزارش تسهیلات، در اسرع وقت کمیته برآورد خسارات شورای مدیریت بحران در فرمانداری تشکیل و جمع‌بندی گزارش تسهیلات شهرستان به سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل مدیریت بحران استان ارسال گردد و مهلت دوساله برای بازپرداخت وام‌هایشان داده شود.


آدرس کوتاه :