با حضور فرماندار ميبد :

جلسه بررسي مسائل و مشكلات بخش بفروئيه برگزار شد


در ابتدای این نشسست، هدایی بخشدار و غفوری شهردار بفروئیه هم با ارائه گزارشی ، ‌مسائل و مشکلات این منطقه را تشریح و خواستار رفع آن شدند .
با حضور فرماندار ميبد :


امام جمعه ميبد نيز دراين  نشست بررسي مسائل و مشكلات بخش بفروئيه كه در سالن اجتماعات دانشكده علوم قرآني اين بخش برگزار شد خواستار شد و بيان داشت : ارتقاء اين منطقه با پي گيري هاي مستمر مرحوم يحيي زاده و مسئولين ، يك تحول بزرگي بود كه مردم بايد قدر اين تحول را بدانند.
امام جمعه شهرستان ميبد در ادامه از دستگاههاي اداري شهرستان ميبد خواست دو بخش بفرئيه و ندوشن را در اولويت برنامه هاي توسعه و آباداني خود قرار دهند.
وي همچنين بر همبستگي دروني دستگاهاي داخل اين دو بخش تاكيد كرد و افزود: بايد نگاه فرهنگي را در همه امور خود اصل قرار دهند و با تعامل با مردم و مسئولين ، آسيب هاي فرهنگي را شناسايي و رفع نمايند.
امام جمعه ميبد ، دانشكده علوم قرآني و فني را از محورهاي آموزش عالي در بخش بفروئيه خواند و افزود: خيرين منطقه استعداد خوبي دارند و بايد با نگاه بلند معطوف به آينده و ارتباط با خيرين اين مراكز مورد حمايت قرار بگيرند.
عضو شورای انقلاب فرهنگی با اشاره به مسائل ورزش و جوانان و پايگاه هاي بسيج هم گفت : بخش بفروئيه در مسائل معنوي و مساجد و آموزش و پرورش از مناطق پيشتاز است و بايد مسائل ورزش و جوانان و پايگاه هاي بسيج را هم در اين منطقه مورد توجه قرار داد .
در ابتداي اين نشسست ، هدايي بخشدار و غفوري شهردار بفروئيه هم با ارائه گزارشي ، ‌مسائل و مشكلات اين منطقه را تشريح و خواستار رفع اين مشكلات شدند.
آسفالت كمربند شرقي بفروئيه ، احداث آتش نشاني ، تامين نيروي شهرداري ، ساماندهي بلوار رسالت ،‌تخصيص اعتبار به شهرداري ، تامين وسيله نقليه شهرداري ،‌ساماندهي گلزار شهدا ، بررسي آلاينده ها در اين منطقه ، تكميل زورخانه ، آزادسازي و احداث خيابان جنوب دانشكده علوم قرآني ،‌احداث مسكن ، بهره گيري از دانش آموختگان فني دانشكده فني در مباحث عمراني شهرداري و تامين برق ورزشگاه پير بفروئيه از مصوبات اين جلسه بود. 
رجائي فرماندار ميبد نيز در اين جلسه با اشاره به مسائل و مشكلات حوزه بخشهاي بفروئيه و ندوشن بيان داشت در سال جاري سعي ما براين است به همت ادارات و نهادها اين دو بخش فعال شود و در سال آينده با تخصيص بودجه مسلما شاهد روند خوبي در اين مناطق خواهيم بود .  
آدرس کوتاه :