با حضور فرماندارمیبد؛

جشن حمایت از خانواده زندانیان میبد برگزار شد

اولین جشن حمایت از خانواده زندانیان میبد با حضور فرماندار و تعدادی از خیران و مسئولان، روحانیون و اعضای کانون مداحان شهرستان در کانون شهید رجایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" عصر پنج‌شنبه سوم خردادماه در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجمن حمایت از زندانیان شهرستان در جهت کمک به خانواده‌های نیازمند زندانیان شهرستان اشاره و به فعالیت‌ها و اقدامات مثبت انجمن این شهرستان در جهت تأمین نیازهای مادی و معنوی زندانیان و خانواده‌های آن‌ها پرداخت.

حسین فلاح گفت: رسالت انجمن‌ها علاوه بر تأمین نیازهای مادی، معیشتی و معنوی مددجویان و افراد تحت تکفل آنان، کمک به ارتقاء آموزش، درمان و اشتغال آن‌هاست.

فلاح حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و بهبود وضعیت مادی و معیشتی آنان را امری خداپسندانه و در کاهش مشکلات اجتماعی بسیار تأثیرگذار دانست و گفت: باید از همه امکانات و توانمندی‌های انجمن و نهادهای خیریه و دستگاه‌های ذی‌ربط در این راستا بهره‌برداری شود.

وی برای رسیدن به اهداف کلان انجمن اظهار داشت: بایستی فعالیت‌ها در جهت توانمندسازی شغلی، خوداتکایی و خودکفایی و همچنین عدم وابستگی خانواده زندانیان به نهادهای خیریه سوق داده شود.

فرماندارمیبد برای رفع مشکلات خانواده‌های زندانیان و کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: با کمک انجمن حمایت از زندانیان شهرستان می‌توان در توانمندسازی و ایجاد کارگاه‌های آموزشی و اشتغال که یکی از کلیدهای اساسی است از خانواده‌های زندانیان حمایت کرد.

در پایان این مراسم یکی از مداح اهل‌بیت به مدیحه‌سرایی پرداخت.