جشن بزرگ انقلاب درمیبد برگزار شد


جشن بزرگ انقلاب به مناسبت آغاز چهلمین بهار انقلاب اسلامی با حضور فرماندارمیبد، مسئولین و جمعی از دانش آموزان مدارس این شهرستان در سالن طوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، دانش آموزان با ابراز خوشحالی خود از شرکت در مراسم پیروزی انقلاب اسلامی به جشن و شادی و سرور پرداختند.

دانش آموزان هنرستان هنرهای زیبای دخترانه شهرستان میبد در حاشیه این مراسم با طراحی زنده با موضوع دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، خلاقیت خود را به نمایش گذاشتند.

اجرای نمایش، سرود و شعر در وصف انقلاب از برنامه‌های این جشن بود.

فرماندارمیبد در این مراسم با گرامی داشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و با اصل اتحاد و همبستگی، رژیم ستم‌شاهی پهلوی که آمریکا حامی آن بود را ساقط کرد و عزت و آزادگی و استقلال را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

حسین فلاح افزود: امروز وظیفه شما دانش آموزان فراگیری علم و دانش و رهایی کشور از وابستگی‌ها و حفظ خون پاک شهدا و ادامه راه امام رحمه‌الله علیه است.

فلاح تأکید کرد: نسل نوجوان و جوان باید در کنار کسب دانش باید اصل احترام به جامعه، خانواده و بزرگان را مهم بشمارند.

وی افزود: شما سرمایه‌های گران‌قدر کشور هستید و باید انقلاب اسلامی که با خون هزاران شهید به‌دست‌آمده است را حفظ کنید و سختی‌های دوران گذاشته را درک کنید تا سختی‌های امروز را هم تحمل‌کنید.


آدرس کوتاه :