فرماندارمیبد:

جانبازان و ایثارگران سرمایه‌های فکری و معنوی جامعه‌اند


فرماندارمیبد عصر گذشته به همراه مسئول دفتر امام‌جمعه این شهرستان، مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران به دیدار 3 تن از کارکنان جانباز و ایثارگر فرمانداری این شهرستان رفته و از صبر و پایداری آن‌ها قدردانی کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محمد اسماعیلی، علی‌محمد دهقانی و جلال زارعی از جانبازان و ایثارگران دوران 8 سال دفاع مقدس هستند که در حال حاضر در پست‌ها و جایگاه‌های مختلف در فرمانداری این شهرستان مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند.

حسین فلاح فرماندارمیبد در این دیدارها ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های آن‌ها گفت: روح ایمان و فداکاری در دوران 8 سال دفاع مقدس رمز پیروزی در آن دوران بود.

فلاح افزود: جانبازان و ایثارگران سهم و نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی در 8 سال دفاع مقدس داشتند.

وی گفت: امروز هم این یادگاران جبهه و جنگ و دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب، سرمایه فکری و معنوی در جامعه هستند که می‌توانند با انتقال تجربیات خود به نسل امروز باعث تعالی کشور در عرصه‌های مختلف شوند.

فرماندارمیبد افزود: نباید تجربیات دوران دفاع مقدس و انقلاب را کم بشماریم چراکه کشور در آن دوران باوجود کمبودها در ابعاد مختلف توانست در برابر ابرقدرت‌های جهان پیروز از میدان بیرون بیاید و اقتصاد و سازندگی را به‌خوبی مدیریت کند.


آدرس کوتاه :