بخشدار بفروئیه:

توسعه مناطق روستایی بخش بفروئیه از اولویت‌های اصلی ماست


فرماندارمیبد به همراه بخشدار بفروئیه و شهردار میبد از پروژه در حال انجام زیرسازی و جدول گزاری مسیر روستای حسن‌آباد به سمت کمربند غربی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محمد اسماعیلی در این بازدید بابیان اینکه اجرای این طرح یکی از آرزوها و خواسته‌های مردم این منطقه بود افزود: بخشداری تمام توان خود را در اجرای این طرح به کار گرفته است.

بخشدار بفروئیه گفت: این مسیر به طول حدود 2 کیلومتر است که به اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان نیاز دارد که از محل اعتبارات دهیاری و مشارکت ادارات شهرستان تأمین و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

اسماعیلی گفت: هرچند با کمبود اعتبار مواجهیم اما همچنان اجرای پروژه‌های عمرانی از اولویت‌های اصلی ماست و به‌شدت به دنبال توسعه و آبادانی مناطق مختلف در بخش بفروئیه هستیم.

وی توسعه و آبادانی مناطق روستایی را از سیاست‌های کلان در توسعه پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: ازآنجاکه توجه به نیازهای مناطق روستایی باعث ماندگاری روستائیان و پویایی اقتصاد در حوزه دامداری و کشاورزی می‌شود باید زیرساخت‌های لازم را در توسعه روستاها موردتوجه قرارداد.

اسماعیلی بابیان اینکه بخش بفروئیه دارای 6 روستای دارای شورا و 18 روستای زیر 25 خانوار است که هرکدام از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه‌ای‌ برخوردارند گفت: بخشداری بفروئیه سعی دارد همه این مناطق را به‌طور عادلانه به لحاظ امکانات و زیرساخت‌ها پوشش دهد.


آدرس کوتاه :