توزیع 72 بسته مؤمنانه در محمودآباد میبد


هم‌زمان با شب ضربت خوردن حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) و اولین شب از لیالی قدر،72 بسته مؤمنانه تهیه و پس از بسته‌بندی بین خانواده‌های محل توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح فرماندارمیبد به همراه حجت‌الاسلام حسنی امام‌جمعه موقت میبد و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با حضور در فاطمیه محمودآباد از این همدلی و مواسات محلی قدردانی کرد.

محسن نقیبی یکی از عزاداران هیئت فاطمیه محمودآباد گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه و مواسات، فاطمیه محمودآباد هم اقدام به تهیه بسته‌های مؤمنانه کرد.

نقیبی افزود: تهیه این بسته‌های مؤمنانه در مرحله دوم رزمایش همدلی، یکی از خیرین محمودآباد به نیت 72 تن و شفاعت بیماران کرونایی را برعهده‌گرفته است.

وی بابیان اینکه این بسته، شامل 8 قلم کالای اساسی روغن، قند، چای، گوشت مرغ، گوشت قرمز، خرما، نان خشک و ماکارونی به ارزش 12 میلیون تومان هست گفت: ایران اسلامی برخلاف کشورهای غربی که خود را متمدن می‌نامند اما در این شرایط کرونایی فروشگاه‌ها را غارت می‌کنند و اکسیژن را از بیماران کهن‌سال باز می‌کنند؛ با بهترین شیوه همه مردم و خیرین در کنار مدافعان سلامت قرارمی گیرند و در ماه مبارک رمضان هم که مساجد رونقی ندارد با تهیه بسته‌های مؤمنانه به کمک خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا می‌شتابند.


آدرس کوتاه :