تمام تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون سراسری فراهم‌شده است


حسین فلاح فرماندار میبد به همراه دکتر جلیل میرمحمدی نماینده مردم میبددرمجلس شورای اسلامی دربازدید از محل آزمون سراسری کنکور گفت: خوشبختانه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون در دانشگاه میبد فراهم‌شده بود و دانش آموزان با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی و با آرامش درکنکورشرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، هم‌زمان با سراسر کشور هزار و صد و هفتاد نفر از دانش آموزان شهرستان میبد در کنکور 99 که در دانشگاه میبد برگزار شد باهم به رقابت پرداختند.

معاون آموزش‌وپرورش شهرستان میبد گفت: امسال در شهرستان میبد هزار و صد و هفتاد نفر درچهارگروه آزمایشی علم انسانی، هنر، زبان، ریاضی و فنی و تجربی درکنکورشرکت کردند.

خلیل غفوری افزود:764 نفر از این شرکت‌کنندگان دختر و 406 نفر هم پسر هستند.

وی گفت: در رشته هنر 107 نفر، در رشته‌های علوم انسانی و ریاضی درمجموع 536 نفر در رشته تجربی 406 نفر و در رشته زبان 111 نفر شرکت کردند.

حسین فلاح فرماندار میبد که به همراه دکتر جلیل میرمحمدی نماینده مردم میبددرمجلس شورای اسلامی از محل آزمون بازدید کردند گفت: خوشبختانه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون در دانشگاه میبد فراهم‌شده بود و دانش آموزان با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی و با آرامش درکنکورشرکت کردند.

فلاح از مدیریت آموزش‌وپرورش و دانشگاه میبد در برگزاری سالم قدردانی کرد و افزود: امیدواریم دانش آموزان ما در این فضای مناسب و مطلوبی که فراهم‌شده است بهترین نتیجه را بگیرند و به رشته‌های خوبی که هدف‌گذاری کرده‌اند پذیرش و مثل همیشه مایه سرافرازی خود و خانواده و مسئولین شهر و استان شوند.


آدرس کوتاه :