تلاشگران عرصه تولید و صنعت میبد گلزار شهدا را غبارروبی کردند


بخشدارمرکزی میبد گفت: این برنامه با هدف گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و با همکاری بسیج ادارات و کارخانجات اجرا شد و طی برگزاری آن کارگران و کارمندان واحدهای تولیدی واقع در شهرک صنعتی جهان آباد در مسیر رفت بر سر مزار مطهر شهید گمنام در دانشگاه حاضرحضور یافته و فاتحه ای به یاد این شهید خواندند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «محمد جواد احمدی» بخشدار مرکزی میبد در این ارتباط به ایرنا گفت: این برنامه با هدف گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و با همکاری بسیج ادارات و کارخانجات اجرا شد و طی برگزاری آن کارگران و کارمندان واحدهای تولیدی واقع در شهرک صنعتی جهان آباد در مسیر رفت بر سر مزار مطهر شهید گمنام در دانشگاه حاضرحضور یافته و فاتحه ای به یاد این شهید خواندند.

محمد جواد احمدی افزود: آنها در مسیر برگشت از محل کار خود نیز به گلزارشهدای روستاهای رکن آباد و مهرآباد رفتند و با شهدا میثاق دوباره برای ادامه راه آنها و تحقق آرمانهایشان بستند.

همچنین با گروه بندی مسوولان ادارات و نهادها و با حضور نیروهای انتظامی و بسیج و سپاه گلزارهای شهدا در محلات ۱۷ گانه شهرستان غبارروبی شد.


آدرس کوتاه :