تقدیر فرماندارمیبد از مدیرعامل و هیئت‌مدیره یک واحد صنعتی شهرستان


فرماندارمیبد با ارسال لوح از مدیرعامل و هیئت‌مدیره یک واحد صنعتی در شهرستان در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و توجه به نشاط اجتماعی و ترویج فرهنگ ورزش تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد با ارسال لوح از مدیرعامل و هیئت‌مدیره شرکت مجتمع کاشی میبد در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و توجه به نشاط اجتماعی و ترویج فرهنگ ورزش تقدیر و تشکر نمود.

در متن این لوح آمده است:

مدیرعامل و هیئت‌مدیره شرکت مجتمع کاشی میبد

سلام‌علیکم

با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر اینکه " ورزش در زنجیره حرکات انسان در محیط انسانی و در جامعه‌ای که زیر ساز نظام ارزشی آن، اسلامی است؛ یک نردبان برای تکامل است".

لذا با عنایت به رواج آسیب‌های اجتماعی در جامعه امروزی و لزوم توجه به نشاط اجتماعی و ترویج فرهنگ ورزش در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، اکنون‌که در این شرایط اقتصادی با نظر شما نیک اندیشان گرامی در سال جاری حمایت کامل خود را از تنها نماینده شهرستان میبد در مسابقات فوتسال دسته دوم کشور نشان داده‌اید مایه فخر و مباهات می‌باشد.

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را در این زمینه اعلام و از خداوند متعال برایتان سلامتی، بهروزی روزافزون و تداوم در امر کارگشایی خلق را آرزومندیم.
آدرس کوتاه :