تقدیر فرماندارمیبد از مدافعان سلامت شهرستان


فرماندارمیبد ظهر امروز به همراه مسئول دفتر امام‌جمعه شهرستان با حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان امام جعفر صادق (ع) از مدیران، پزشکان، پرستاران و کادر درمانی این بیمارستان که در خط مقدم سلامت مردم در مقابل بیماری کرونا قرار دارند با اهداء شاخه گل از تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌ها قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» همچنین گفت: خانواده‌های این عزیزان هم که با سعه‌صدر و امید و روحیه بخشی، پزشکان و پرستاران و کادر درمانی بیمارستان را در انجام وظایف خودشان در این برهه حساس همراهی می‌کنند قدردانی می‌کنم.

فلاح افزود: باید در این شرایط حساس و سخت، همه ما با تعامل و همکاری در تأمین نیازهای بهداشتی و درمانی بیمارستان تلاش کنیم تا این عزیزان که در خط مقدم جبهه سلامت مردم قرارگرفته‌اند باروحیه بالا، عزیزانی را که دچار بیماری شده‌اند درمان کنند.

ذبیح‌الله برجسته مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد نیز گفت: از اینکه فرماندار و مسئولین شهر با حضورشان، به پزشکان، پرستاران و کادر درمانی ما دلگرمی دادند سپاسگزاریم.

برجسته افزود: با تلاش شبانه‌روزی که در مبارزه با این بیماری در سطح کشور و استان و شهرستان میبد وجود دارد و مردم هم به نکات ایمنی و سلامت توجه دارند؛ به‌زودی بر این بیماری فائق خواهیم آمد.


آدرس کوتاه :