هم‌زمان با دهه کرامت؛

تعریض جاده مسیر مزرعه کلانتر آغاز شد


هم‌زمان با دهه کرامت احداث روفوژ میانی و روشنایی مسیر روستای مزرعه کلانتر از توابع بخش مرکزی میبد با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری، فرماندار، بخشدار مرکزی میبد و جمعی از مسئولین آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، تعریض و احداث روفوژ میانی و روشنایی مسیر روستای مزرعه کلانتر از توابع بخش مرکزی میبد با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری، فرماندار، بخشدار مرکزی میبد و جمعی از مسئولین آغاز شد.

«محمود زارع رشکوئیه» مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آغاز این پروِژه در دهه کرامت را مبارک خواند و گفت: با توجه به اینکه این مسیر از مسیرهای گردشگری محسوب می‌شود از همه ظرفیت و استعدادهای بودجه‌ای برای این پروژه استفاده خواهد شد.

فرماندارمیبد هم گفت: این مسیر به علت استقرار تعدادی از واحدهای صنعتی بزرگ، مجتمع گاوداری و منتهی به روستای تاریخی و هدف گردشگری مزرعه کلانتر از مسیرهای پرتردد و حادثه‌خیز است.

حسین فلاح بابیان اینکه تاکنون اجرای پروژه‌های مشارکتی در میبد خوب نتیجه داده است افزود: این پروژه به طول 2 کیلومتر، حدود 2 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که اعتبار دولتی ندارد و با مشارکت دستگاه‌های بخشداری مرکزی، راهداری و حمل نقل جاده‌ای، راه و شهرسازی، شهرداری، شرکت تعاونی دهیاری ها و شهرک صنعتی ظرف مدت یک سال به سرانجام خواهد رسید.


آدرس کوتاه :