فرماندار میبد:

تعريض جاده مسير ايستگاه راه آهن ميبد آغاز شد


فرماندارميبد كه به همراه رئيس اداره راه و شهرسازي اين شهرستان از مسير ايستگاه راه آهن بازديد داشت ؛جاده مسير راه آهن را مسيري پرتردد و خطر آفرين عنوان كرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، صبح چهارشنبه 24 تیرماه فرماندار میبد دربازدید از مسير ايستگاه راه آهن گفت: این مسیر به علت استقرار واحدهای تولیدی، خدماتی و صنعتی و همچنین قرارگیری ایستگاه راه‌آهن نیاز به بهسازی و تعریض داشت که طی جلسات مکرر با شهرداری، بخشداری، تعاونی دهیاری‌ها، اداره راه و شهرسازی و برق قرار شد عملیات تعریض آن آغاز شود.

وی بابیان اینکه این جاده در حال حاضر با 6 متر عرض ظرفیت مناسبی نسبت به تردد زیاد ندارد افزود: قرار است با بهسازی و شانه سازی و آسفالت عرض این جاده از 6 متر به 10 و نیم متر توسعه پیدا کند.

فرماندارمیبد گفت: طول این مسیر به‌صورت رفت‌وبرگشت 10 کیلومتر است که بااعتباری بالغ‌بر 2 میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرستان و با همکاری، شهرداری، دهیاری و واحدهای مستقر در این مسیر به اجرا درمی‌آید.

فلاح با اشاره به روشنایی این مسیر هم گفت: ازآنجاکه تردد در مسیر جاده راه‌آهن زیاد است تأمین روشنایی این مسیر هم در اولویت قرار دارد که امیدواریم تعریض و بهسازی و تأمین روشنایی این مسیر همزمان تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

 


آدرس کوتاه :