معاون فرماندارمیبد:

تعامل و همدلی مسئولان باعث تثبیت جایگاه اداری میبد شده است


کارگاه آموزشی دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری جهت آشنایی مدیران دستگاه‌ها با ضوابط و قوانین در فرمانداری میبد با حضور معاون و کارشناس ارشد دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری، معاون فرماندارمیبد و مدیران ادارات این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد در این جلسه با اشاره به همدلی و همکاری و تعامل بین ادارات این شهرستان گفت: شهرستان میبد با جایگاه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی که در سطح استان دارد همواره از مدیریت قوی در حل مسائل و مشکلات در ابعاد مختلف برخوردار بوده است.

سید محسن فلاح افزود: تعامل و همکاری بین بخشی که تأکید امام‌جمعه میبد بر مسئولین دستگاه‌ها شده است، مدیران دستگاه‌ها همواره به دنبال حل مسائل از طریق مشورت و فکر جمعی هستند.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از طرح‌های شهرستان میبد در حوزه‌های ساماندهی مهاجرت، شناسایی و حل آسیب‌های اجتماعی از طریق پایگاه‌های محلی و ان جی اوها امروزه مورد استقبال سایر شهرستان‌ها قرارگرفته است و این طرح‌ها به‌عنوان طرح‌های الگو به کار گرفته می‌شود.

در ابتدای این جلسه کارشناس ارشد دفتر باز‌رسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هم، تصمیم‌گیری، تدبیر در جابه‌جایی، نظم، ارتقاء علمی کارمندان، روحیه تعامل، تدبیر در امر اداری، مساعدت، مستندسازی، شناخت لغزش‌ها، نظارت بر امور اداری و کارمندی و دقت در انتخاب مشاور را از صفات بارز کارکنان نظام اداری در جامعه اسلامی برشمرد.

سید حسین قبله تصریح کرد: هدف از بازرسی در کلام امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) از بین بردن بدی‌ها و رشد خوبی‌ها، بهبود رفتار کارگزاران و کارمندان، ارتقاء بینش کارگزاران نسبت به کارگزاری و دقت و سرعت و حفظ بیت‌المال است که باید همه کارکنان ما آن را سرلوحه کار خود قرار دهند.
آدرس کوتاه :