فرماندارمیبد:

تصمیم خانواده مرحوم طالبی پور سخت اما ارزشمند است


مراسم یادبود مرحوم علی طالبی پور نوجوان ده آبادی با حضور فرماندار، شهردار، مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان در فاطمیه ده آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این مراسم این مراسم گذشت و مهربانی را شاخص‌های فرهنگ دین مبین اسلام خواند و گفت: هرچند از دست دادن فرزند سخت است اما گذشت که بزرگان دین ما به آن تأکیددارند در زندگی اجتماعی فرد، فرد ما نقش سازنده دارد.

حسین فلاح بابیان اینکه قطعاً تصمیمی که خانواده مرحوم علی طالبی برای رضایت و گذشت گرفته‌اند سخت اما بسیار ارزشمند است گفت: این رفتار و اخلاق اسلامی خانواده طالبی پور از امروز برای بسیاری از ما الگوست و از امروز برای همه مردم عزیز هستید و نشان دادید که ما مسئولین باید بیشتر از این در خدمت گذاری به مردم کوشا باشیم.

وی در ادامه با اشاره به سرقت‌های اخیر در میبد گفت: همه تلاش دستگاه‌های انتظامی و امنیتی و قضایی برای این است که آن‌هایی که با امنیت مردم بازی می‌کنند برخورد قاطع داشته باشند.

فرماندار گفت: در آینده نزدیک خبرهای خوشی را به مردم در برخورد با سارقین خواهند داد و کسانی که می‌خواهند امنیت مردم را خدشه‌دار کنند برخورد قهری و تندی خواهیم داشت.

وی بابیان اینکه افراد متخلف و سارق به دنبال تضعیف امنیت در شهرستان میبد هستند افزود: اما باید خانواده‌ها هم نسبت به ایمن‌سازی منازل خود بیش از گذشته توجه کنند.


آدرس کوتاه :