فرماندارمیبد:

تسهیلات صندوق کارآفرینی امید، فرصتی برای اشتغال‌زایی است


به مناسبت هفته تعاون فرماندارمیبد در بازدید از تعاونی‌های شهرستان ضمن تبریک این هفته به فعالان عرصه مشارکت، کار و تلاش جمعی گفت: سرفصل‌های صندوق کارآفرینی امید فرصت خوبی برای اشتغال‌زایی به‌ویژه در بحث زیلوبافی و صنایع‌دستی است که امیدواریم بتوانیم از این فرصت‌ها در شهرستان استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت گرامی داشت هفته تعاون «حسین فلاح» فرماندارمیبد به همراه جمعی از مسئولین از شرکت تعاونی دهیاری‌ها، کارخانه تولید خوراک دام و طیور و 2 کارگاه زیلوبافی در سطح شهرستان بازدید نمود.

فرماندارمیبد در این بازدیدها، با تبریک هفته تعاون به فعالان عرصه مشارکت، کار و تلاش جمعی گفت: تعدادی از این تعاونی‌ها برای رونق فعالیت‌های خود نیاز به تسهیلات دارند.

حسین فلاح افزود: سرفصل‌های صندوق کارآفرینی امید فرصت خوبی برای اشتغال‌زایی به‌ویژه در بحث زیلوبافی و صنایع‌دستی است که امیدواریم بتوانیم از این فرصت‌ها در شهرستان استفاده کنیم.

گفتنی است در شهرستان میبد 327 تعاونی در عرصه‌های مختلف عمرانی، معدنی، تولیدی و صنعتی و میراث فرهنگی و صنایع‌دستی وجود دارد که 2 هزار و 400 نفر در این تعاونی‌ها مشغول به کار هستند.


آدرس کوتاه :